Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rothenthurn

V meste Rothenthurn (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rothenthurn

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rothenthurn

Castello-Castle-Schloß Rothenthurn

9,7

Castello-Castle-Schloß Rothenthurn

Ubytovanie (Bed and breakfast) Castello-Castle-Schloß Rothenthurn. Surrounded by a large park with a pond for swimming and fishing, Castello-Castle-Schloß Rothenthurn is located high above the Drau Valley, a 5-minute drive... Ubytovanie Castello-Castle-Schloß Rothenthurn sa nachádza v meste Schloß Rothenthurn (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Pension Waldheim

9,3

Appartements Pension Waldheim

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Pension Waldheim. Located in Winkl, Pension Waldheim offers a garden with a children’s playground, a games room with table tennis, and a terrace with barbecue facilities. Ubytovanie Appartements Pension Waldheim sa nachádza v meste Winkl 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lug ins Land

8,4

Lug ins Land

Ubytovanie (Hostinec) Lug ins Land. Ubytovacie zariadenie sa nachádza na hrebeni medzi jazerom Millstatt a Spittal an der Drau v prírodnej rezervácii Naturschutzgebiet Egelsee, 19 km od mesta... Ubytovanie Lug ins Land sa nachádza v meste Oberzmöln 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehaus Weiss

Seehaus Weiss

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seehaus Weiss. Seehaus Weiss is situated in Rothenthurn and offers a private beach area, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Seehaus Weiss sa nachádza v meste Grossegg 28 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rothenthurn

Mesto Rothenthurn sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Rothenthurn.