Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rovensko pod Troskami

V meste Rovensko pod Troskami (Česká republika) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rovensko pod Troskami

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rovensko pod Troskami

U Rozhovoru

9,7

U Rozhovoru

Ubytovanie (Privát) U Rozhovoru. Situated in Rovensko pod Troskami, U Rozhovoru offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The property has garden and city views. Ubytovanie U Rozhovoru sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Rozhovoru má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát U Rozhovoru momentálne evidujeme 6 recenzií.

MAXOVO KRÁLOVSTVÍ

9,6

MAXOVO KRÁLOVSTVÍ

Ubytovanie (Privát) MAXOVO KRÁLOVSTVÍ. Located in Rovensko pod Troskami, MAXOVO KRÁLOVSTVÍ provides accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a garden and a shared lounge. Ubytovanie MAXOVO KRÁLOVSTVÍ sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie MAXOVO KRÁLOVSTVÍ má celkové hodnotenie 9,6. Pre Privát MAXOVO KRÁLOVSTVÍ momentálne evidujeme 22 recenzií.

Landhaus Florian

8,7

Landhaus Florian

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Florian. Situated in Rovensko pod Troskami, 37 km from Rokytnice nad Jizerou, Landhaus Florian features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Landhaus Florian sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Landhaus Florian má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmány Landhaus Florian momentálne evidujeme 12 recenzií.

Camping v Ráji - Palda

8,2

Camping v Ráji - Palda

Ubytovanie (Kemping) Camping v Ráji - Palda. Situated in Rovensko pod Troskami, Camping v Ráji - Palda features free WiFi, and guests can enjoy a garden, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Camping v Ráji - Palda sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Camping v Ráji - Palda má celkové hodnotenie 8,2. Pre Kemping Camping v Ráji - Palda momentálne evidujeme 78 recenzií.

Apartmány u podkovy

7,1

Apartmány u podkovy

Ubytovanie (Penzión) Apartmány u podkovy. Set in Rovensko pod Troskami, Apartmány u podkovy offers a garden and free WiFi. The units in the guest house are equipped with a kettle. Ubytovanie Apartmány u podkovy sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u podkovy má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Apartmány u podkovy momentálne evidujeme 8 recenzií.

apartmán Karin

apartmán Karin

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Karin. Situated in Rovensko pod Troskami in the Liberec region, apartmán Karin has a terrace and garden views. Ubytovanie apartmán Karin sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Pre Apartmán apartmán Karin nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Český ráj

Český ráj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Český ráj. Český ráj is located in Rovensko pod Troskami. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Český ráj sa nachádza v meste Rovensko pod Troskami (Česká republika - Liberecký kraj). Pre Dovolenkový dom Český ráj nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Rovensko pod Troskami

Mesto Rovensko pod Troskami sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Rovensko pod Troskami.