Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rožmberk nad Vltavou

V meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rožmberk nad Vltavou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rožmberk nad Vltavou

Měšťanský Dům

9,6

Měšťanský Dům

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Měšťanský Dům. Měšťanský Dům is located in the centre of Rožmberk nad Vltavou and right below the chateau; the self-catered holiday house provides full facilities,... Ubytovanie Měšťanský Dům sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Měšťanský Dům má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Měšťanský Dům momentálne evidujeme 14 recenzií.

Rožmberk Royale Pension

9,4

Rožmberk Royale Pension

Ubytovanie (Penzión) Rožmberk Royale Pension. Tento penzión prevádzkovaný rodinou sa nachádza hneď pri rieke Vltava v centre Rožmberku nad Vltavou. Ubytovanie Rožmberk Royale Pension sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rožmberk Royale Pension má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Rožmberk Royale Pension momentálne evidujeme 171 recenzií.

No. 42

9,4

No. 42

Ubytovanie (Apartmán) No. 42. Situated 100 metres from the Vltava River, No. 42 offers self-catering accommodation located in Rožmberk nad Vltavou with free WiFi access. Ubytovanie No. 42 sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie No. 42 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán No. 42 momentálne evidujeme 49 recenzií.

Chaloupka U Brány

9,3

Chaloupka U Brány

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka U Brány. Chaloupka U Brány is set in Rožmberk nad Vltavou and offers a bar. This holiday home features a garden as well as free WiFi. Ubytovanie Chaloupka U Brány sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Haničky

9,3

Penzion U Haničky

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Haničky. Penzión U Haničky sa nachádza v Rožmberku nad Vltavou, na brehu rieky Vltavy a hosťom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Penzion U Haničky sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Haničky má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion U Haničky momentálne evidujeme 353 recenzií.

Holiday House U Kapitána

9,2

Holiday House U Kapitána

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House U Kapitána. Holiday House U Kapitána sa nachádza v centre mesta Rožmberk nad Vltavou. Ubytovanie Holiday House U Kapitána sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday House U Kapitána má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Holiday House U Kapitána momentálne evidujeme 22 recenzií.

Hotel Studenec

8,9

Hotel Studenec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Studenec. Hotel Studenec sa nachádza v Rožmberku nad Vltavou a hosťom ponúka záhradu, terasu a bar. V trojhviezdičkovom hoteli môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Studenec sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Studenec má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Studenec momentálne evidujeme 311 recenzií.

Hotel Růže

8,8

Hotel Růže

Ubytovanie (Hotel) Hotel Růže. Hotel Růže sa nachádza v historickej budove v centre mesta Rožmberk nad Vltavou a je zariadený v renesančnom štýle. Ubytovanie Hotel Růže sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Růže má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Růže momentálne evidujeme 176 recenzií.

Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18

8,7

Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18. The air-conditioned rooms provide a river view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytovanie Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 momentálne evidujeme 44 recenzií.

Penzion U Kocoura

8,6

Penzion U Kocoura

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kocoura. Penzión U Kocoura ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku v meste Rožmberk nad Vltavou, 40 km od Linzu. Ubytovanie Penzion U Kocoura sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Kocoura má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion U Kocoura momentálne evidujeme 291 recenzií.

Pension U Martina

8,6

Pension U Martina

Ubytovanie (Penzión) Pension U Martina. Pension U Martina sa nachádza v Rožmberku nad Vltavou v Juhočeskom kraji, 39 km od rakúskeho Linzu. Ubytovanie Pension U Martina sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension U Martina má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Pension U Martina momentálne evidujeme 164 recenzií.

Hotel U Martina

8,4

Hotel U Martina

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Martina. Hotel U Martina sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove z 13. Ubytovanie Hotel U Martina sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel U Martina má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel U Martina momentálne evidujeme 299 recenzií.

Ubytování Start

8,1

Ubytování Start

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Start. Offering free WiFi and city views, Ubytování Start is an accommodation situated in Rožmberk nad Vltavou. Ubytovanie Ubytování Start sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Start má celkové hodnotenie 8,1. Pre Apartmán Ubytování Start momentálne evidujeme 20 recenzií.

Pension Rybářská Bašta

8

Pension Rybářská Bašta

Ubytovanie (Hostinec) Pension Rybářská Bašta. Penzión Rybářská Bašta sa nachádza v obci Rožmberk nad Vltavou, 10 km od priehrady Lipno. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie Pension Rybářská Bašta sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Rybářská Bašta má celkové hodnotenie 8. Pre Hostinec Pension Rybářská Bašta momentálne evidujeme 103 recenzií.

Hotel u Martina - Kocábka

7,9

Hotel u Martina - Kocábka

Ubytovanie (Hotel) Hotel u Martina - Kocábka. Hotel u Martina - Kocábka sa nachádza v historickom centre mesta Rožmberk nad Vltavou. Ubytovanie Hotel u Martina - Kocábka sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel u Martina - Kocábka má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Hotel u Martina - Kocábka momentálne evidujeme 208 recenzií.

Rožmberk Inn

7,4

Rožmberk Inn

Ubytovanie (Penzión) Rožmberk Inn. Penzión Rožmberk sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou a ponúka bar a záhradu. Ponúka rodinné izby a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rožmberk Inn sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Adler

Penzion Adler

Ubytovanie (Penzión) Penzion Adler. Set in Rožmberk nad Vltavou, Penzion Adler offers a garden and free WiFi. At the guest house, every room includes a wardrobe, a TV and a private bathroom. Ubytovanie Penzion Adler sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Penzión Penzion Adler nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Náměstí

Penzion Náměstí

Ubytovanie (Penzión) Penzion Náměstí. Located in Rožmberk nad Vltavou, Penzion Náměstí features a bar, terrace and free WiFi. At the guest house each room is equipped with a private bathroom. Ubytovanie Penzion Náměstí sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Náměstí nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Rosenberg

Apartmány Rosenberg

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Rosenberg. Apartmány Rosenberg is situated in Rožmberk nad Vltavou and offers water sports facilities. Ubytovanie Apartmány Rosenberg sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax v domečku u Jitky

Relax v domečku u Jitky

Ubytovanie (Vila) Relax v domečku u Jitky. Located in Rožmberk nad Vltavou in the South Bohemia region, Relax v domečku u Jitky features a terrace and garden views. Ubytovanie Relax v domečku u Jitky sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 3 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaloupka Rožmberk

Chaloupka Rožmberk

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chaloupka Rožmberk. Located in Rožmberk nad Vltavou in the South Bohemia region, Chaloupka Rožmberk provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Chaloupka Rožmberk sa nachádza v meste Rožmberk nad Vltavou (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rožmberk nad Vltavou

Mesto Rožmberk nad Vltavou sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Rožmberk nad Vltavou.