Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Runina

V meste Runina (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Runina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Runina

Ubytovanie Poloniny

9,7

Ubytovanie Poloniny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie Poloniny. Ubytovanie Poloniny sa nachádza v obci Runina. K dispozícii máte terasu. Tento dovolenkový dom má obývaciu izbu a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Ubytovanie Poloniny sa nachádza v meste Runina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Runina 8

9,1

Chalupa Runina 8

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Runina 8. Chalupa Runina 8 ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Runina. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa Runina 8 sa nachádza v meste Runina (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalupa Runina 8 má celkové hodnotenie 9,1. Pre Horská chata Chalupa Runina 8 momentálne evidujeme 30 recenzií.

Apartmán Runina 11

Apartmán Runina 11

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Runina 11. Apartmán Runina 11 is situated in Runina. The accommodation is 19 km from Ustrzyki Górne, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartmán Runina 11 sa nachádza v meste Runina (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Runina

Mesto Runina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Runina.