Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rusava

V meste Rusava (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rusava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rusava

Chalupa Rusava

8,9

Chalupa Rusava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Rusava. Chalupa Rusava sa nachádza v odľahlej oblasti, 15 minút chôdze od centra mesta, a ponúka kachľovú pec a zastrešenú terasu so záhradným nábytkom, krbom a... Ubytovanie Chalupa Rusava sa nachádza v meste Rusava (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Chalupa Rusava má celkové hodnotenie 8,9. Pre Dovolenkový dom Chalupa Rusava momentálne evidujeme 14 recenzií.

Hotel Rusava

8,8

Hotel Rusava

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rusava. Hotel Rusava sa nachádza v Hostýnskych vrchoch, necelé 2 km od centra obce. Ubytovanie Hotel Rusava sa nachádza v meste Rusava (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty Kotárky

8,5

Chaty Kotárky

Ubytovanie (Apartmány) Chaty Kotárky. Chaty Kotárky so záhradou ponúkajú možnosť ubytovania s domácim zvieraťom v obci Rusava. Olomouc je vzdialený 42 km. Ubytovanie Chaty Kotárky sa nachádza v meste Rusava (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chaty Kotárky má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Chaty Kotárky momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzion U Raztoky

8

Penzion U Raztoky

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Raztoky. Penzión U Ráztoky sídli v historickej budove zo začiatku 20. storočia situovanej v obci Rusava, na tichom mieste pri lese. Ubytovanie Penzion U Raztoky sa nachádza v meste Rusava (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Raztoky má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Penzion U Raztoky momentálne evidujeme 83 recenzií.

Hotel Rusava 2 depandance

Hotel Rusava 2 depandance

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rusava 2 depandance. Hotel Rusava 2 depandance in Rusava provides accommodation with a restaurant and a bar. With a garden, the property also features a terrace. Ubytovanie Hotel Rusava 2 depandance sa nachádza v meste Rusava (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Rusava chaty

Hotel Rusava chaty

Ubytovanie (Kemping) Hotel Rusava chaty. Set in Rusava, Hotel Rusava chaty offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. All units feature air conditioning and a TV. Ubytovanie Hotel Rusava chaty sa nachádza v meste Rusava (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Mila - apartmány

Penzion Mila - apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Mila - apartmány. Penzion Mila offers a bar, as well as accommodation with a kitchen in Rusava. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Penzion Mila - apartmány sa nachádza v meste Rusava (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rusava

Mesto Rusava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Rusava.