Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sabinov

V meste Sabinov (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sabinov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sabinov

Chata Jozef

9

Chata Jozef

Ubytovanie Chata Jozef. Offering a garden and garden view, Chata Jozef is situated in Sabinov, 43 km from Spis Castle and 44 km from Gothic Church Zehra. Ubytovanie Chata Jozef sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Begálka

8,8

Penzión Begálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Begálka. Penzión Begálka sa nachádza v Sabinove a ponúka spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Begálka sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Begálka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Begálka momentálne evidujeme 68 recenzií.

Hotel Torysa

8,4

Hotel Torysa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Torysa. Hotel Torysa sa nachádza v centre mesta Sabinov a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách. Ubytovanie Hotel Torysa sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Torysa má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Torysa momentálne evidujeme 86 recenzií.

Ranč Dubina

Ranč Dubina

Ubytovanie (Dovolenkový park) Ranč Dubina. With mountain views, Ranč Dubina is located in Sabinov and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden and terrace. Ubytovanie Ranč Dubina sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ride Pub Drienica

Ride Pub Drienica

Ubytovanie (Apartmány) Ride Pub Drienica. Located in Drienica in the Prešovský kraj region, Ride Pub Drienica provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Ride Pub Drienica sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Almini Drienica Lysa

Vila Almini Drienica Lysa

Ubytovanie (Vila) Vila Almini Drienica Lysa. Vila Almini Drienica Lysa is situated in Sabinov and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Vila Almini Drienica Lysa sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

GÓL CENTRUM RESORT

GÓL CENTRUM RESORT

Ubytovanie (Penzión) GÓL CENTRUM RESORT. Located in Sabinov, GÓL CENTRUM RESORT features a bar, garden and terrace. Every room comes with a balcony. Ubytovanie GÓL CENTRUM RESORT sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Cozy cottage house Drienica

Cozy cottage house Drienica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cozy cottage house Drienica. Cozy cottage house Drienica is set in Sabinov. A ski equipment rental service is available at the holiday home, while hiking and skiing can be enjoyed... Ubytovanie Cozy cottage house Drienica sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Cozy cottage house Drienica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ROYAL M

ROYAL M

Ubytovanie (Hotel) ROYAL M. ROYAL M in Sabinov provides accommodation with a restaurant, a bar and a garden. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie ROYAL M sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Háj Drienica

Chata Háj Drienica

Ubytovanie (Horská chata) Chata Háj Drienica. Located in Sabinov in the Prešovský kraj region, Chata Háj Drienica features a terrace. Ubytovanie Chata Háj Drienica sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Rodinná chata v rekreačnej oblasti DRIENICA

Rodinná chata v rekreačnej oblasti DRIENICA

Ubytovanie Rodinná chata v rekreačnej oblasti DRIENICA. Offering a garden and garden view, Rodinná chata v rekreačnej oblasti DRIENICA is set in Sabinov, 39 km from Spis Castle and 39 km from Gothic Church... Ubytovanie Rodinná chata v rekreačnej oblasti DRIENICA sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Sabinov

Mesto Sabinov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sabinov.