Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sabinov

V meste Sabinov (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sabinov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sabinov

Penzión Begálka

8,8

Penzión Begálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Begálka. Penzión Begálka sa nachádza v Sabinove a ponúka spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Begálka sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Begálka má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzión Begálka momentálne evidujeme 68 recenzií.

Hotel Torysa

8,4

Hotel Torysa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Torysa. Hotel Torysa sa nachádza v centre mesta Sabinov a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých izbách. Ubytovanie Hotel Torysa sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Torysa má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Torysa momentálne evidujeme 86 recenzií.

Cozy cottage house Drienica

Cozy cottage house Drienica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cozy cottage house Drienica. Cozy cottage house Drienica is set in Sabinov. A ski equipment rental service is available at the holiday home, while hiking and skiing can be enjoyed... Ubytovanie Cozy cottage house Drienica sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Cozy cottage house Drienica nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ROYAL M

ROYAL M

Ubytovanie (Hotel) ROYAL M. ROYAL M in Sabinov provides accommodation with a restaurant, a bar and a garden. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytovanie ROYAL M sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom na drienici

Dom na drienici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom na drienici. Dom na drienici sa nachádza v Sabinove. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Dom na drienici sa nachádza v meste Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Dom na drienici nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sabinov

Mesto Sabinov sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sabinov.