Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sachsenburg

V meste Sachsenburg (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sachsenburg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sachsenburg

Gasthof zum Goldenen Rössl

8,9

Gasthof zum Goldenen Rössl

Ubytovanie (Hotel) Gasthof zum Goldenen Rössl. Rodinou prevádzkovaný penzión Gasthof zum Goldenen Rössl sa nachádza na trhovom námestí obce Sachsenburg, 10 km od lyžiarskeho strediska Goldeck. Ubytovanie Gasthof zum Goldenen Rössl sa nachádza v meste Marktplatz 18 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Lampersberger

8,8

Gasthof Lampersberger

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Lampersberger. Penzión Gasthof Lampersberger má záhradu a terasu a nachádza sa v obci Sachsenburg. Jeho súčasťou je aj spoločný salónik a bar. Ubytovanie Gasthof Lampersberger sa nachádza v meste Marktplatz 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drau Camping Sachsenburg

Drau Camping Sachsenburg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drau Camping Sachsenburg. Drau Camping Sachsenburg is located in Sachsenburg. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytovanie Drau Camping Sachsenburg sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergblick

Bergblick

Ubytovanie (Penzión) Bergblick. Bergblick is located in Sachsenburg. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Bergblick sa nachádza v meste Waldweg 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Draucamping Sachsenburg - Mobile Home

Draucamping Sachsenburg - Mobile Home

Ubytovanie (Luxusný stan) Draucamping Sachsenburg - Mobile Home. Boasting a restaurant, a shared lounge, and a garden, Draucamping Sachsenburg - Mobile Home provides accommodation in Sachsenburg with free WiFi and river... Ubytovanie Draucamping Sachsenburg - Mobile Home sa nachádza v meste 8 Ringmauergasse (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sachsenburg

Mesto Sachsenburg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Sachsenburg.