Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sankt Georgen am Längsee

V meste Sankt Georgen am Längsee (Rakúsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sankt Georgen am Längsee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sankt Georgen am Längsee

Längseeleit'n

9,9

Längseeleit'n

Ubytovanie (Bed and breakfast) Längseeleit'n. Situated in Sankt Georgen am Längsee, Längseeleit'n offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes... Ubytovanie Längseeleit'n sa nachádza v meste Töplach 23 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mentehof

9,7

Mentehof

Ubytovanie (Apartmány) Mentehof. Located within the grounds of a golf course in Sankt Georgen am Längsee, Mentehof offers a private beach area. Ubytovanie Mentehof sa nachádza v meste Unterlatschach 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stadl-Ferienwohnung

9,7

Stadl-Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Stadl-Ferienwohnung. Boasting garden views, Stadl-Ferienwohnung offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 9 km from Hochosterwitz Castle. Ubytovanie Stadl-Ferienwohnung sa nachádza v meste Bernaich 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weingut Georgium

9,4

Weingut Georgium

Ubytovanie (Hotel) Weingut Georgium. Located in Sankt Georgen am Längsee, Weingut Georgium offers scenic views of the lake and the own organic vineyard. Ubytovanie Weingut Georgium sa nachádza v meste Längseestraße 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golf Residenz

8,9

Golf Residenz

Ubytovanie (Apartmány) Golf Residenz. Golf Residenz is located right next to the Jacques Lemans Golf Course in Sankt Georgen am Längsee, and a 20-minute walk from the beach at Lake Längsee. Ubytovanie Golf Residenz sa nachádza v meste Bernaich 43-45 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stift St. Georgen am Längsee

8,6

Stift St. Georgen am Längsee

Ubytovanie (Hotel) Stift St. Georgen am Längsee. Founded more than 1,000 years ago, St. Georgen is the oldest monastery in Carinthia. It enjoys a unique location amid 3-hectare grounds at Lake Längsee. Ubytovanie Stift St. Georgen am Längsee sa nachádza v meste Schlossallee 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sankt Georgen am Längsee

Mesto Sankt Georgen am Längsee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Sankt Georgen am Längsee.