Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sankt Ulrich am Pillersee

V meste Sankt Ulrich am Pillersee (Rakúsko) máme celkom 31 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sankt Ulrich am Pillersee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sankt Ulrich am Pillersee

Stoaberg Lodge

10

Stoaberg Lodge

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Stoaberg Lodge. Situated in Sankt Ulrich am Pillersee, 66 km from Salzburg, Stoaberg Lodge features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Stoaberg Lodge sa nachádza v meste Wieben 20 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Freudenmacher

9,8

Freudenmacher

Ubytovanie (Apartmány) Freudenmacher. Located in Sankt Ulrich am Pillersee and less than a 5-minute drive from Schwendt, Freudenmacher is a self-catering accommodation with a garden. Ubytovanie Freudenmacher sa nachádza v meste Neuwieben 71 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trixlhof

9,7

Trixlhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Trixlhof. Offering a barbecue and ski-to-door access, Trixlhof is situated in Sankt Ulrich am Pillersee in the Tyrol Region. Ubytovanie Trixlhof sa nachádza v meste 28 Flecken (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaletwohnung-Schustern

9,7

Chaletwohnung-Schustern

Ubytovanie (Apartmán) Chaletwohnung-Schustern. Set in Sankt Ulrich am Pillersee in the Tyrol region, Chaletwohnung-Schustern features a balcony and mountain views. Ubytovanie Chaletwohnung-Schustern sa nachádza v meste 27 Flecken (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Wittig

9,7

Haus Wittig

Ubytovanie (Apartmán) Haus Wittig. Haus Wittig is a self-catering accommodation located in Sankt Ulrich am Pillersee. Free WiFi access is available. Ubytovanie Haus Wittig sa nachádza v meste Neuwieben 59 (Rakúsko - Tirolsko).

Sebastian Widmoser

9,6

Sebastian Widmoser

Ubytovanie (Apartmán) Sebastian Widmoser. Boasting a spa bath, Sebastian Widmoser is set in Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytovanie Sebastian Widmoser sa nachádza v meste 43 Schwendt (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Simair

9,6

Ferienwohnung Simair

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Simair. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Simair sa nachádza v obci St. Ulrich am Pillersee a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ferienwohnung Simair sa nachádza v meste Au 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Tirolerherz

9,4

Landhaus Tirolerherz

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Tirolerherz. Penzión Landhaus Tirolerherz sa nachádza v meste Sankt Ulrich am Pillersee, ponúka vlastnú reštauráciu, saunu aj fitnescentrum. Ubytovanie Landhaus Tirolerherz sa nachádza v meste Gries 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Da Silva

9,4

Da Silva

Ubytovanie (Apartmán) Da Silva. Set in Sankt Ulrich am Pillersee in the Tyrol region, Da Silva has a patio and mountain views. Ubytovanie Da Silva sa nachádza v meste Dorfstraße 87 (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Friedl

9,1

Haus Friedl

Ubytovanie (Privát) Haus Friedl. Located in Sankt Ulrich am Pillersee, 41 km from Zell am See, Haus Friedl provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Friedl sa nachádza v meste Gries 10 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Waltl

8,8

Ferienwohnung Waltl

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Waltl. Situated in Sankt Ulrich am Pillersee, 38 km from Zell am See, Ferienwohnung Waltl features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Waltl sa nachádza v meste 63 Steinbergstraße (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof St. Adolari

8,2

Gasthof St. Adolari

Ubytovanie (Penzión) Gasthof St. Adolari. This Alpine-style guest house enjoys a picturesque location, 1 km from Lake Pillersee and a 5-minute drive from Sankt Ulrich’s centre. Ubytovanie Gasthof St. Adolari sa nachádza v meste Niedersee 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Bucher

Ferienwohnung Bucher

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bucher. Ferienwohnung Bucher is located in Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytovanie Ferienwohnung Bucher sa nachádza v meste 8 Roischenauweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus am Pillersee

Ferienhaus am Pillersee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus am Pillersee. Set in Sankt Ulrich am Pillersee in the Tyrol region, Ferienhaus am Pillersee has a patio and garden views. Ubytovanie Ferienhaus am Pillersee sa nachádza v meste Neuhausweg 37 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 472 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

"Bergblick"

"Bergblick"

Ubytovanie (Apartmán) "Bergblick". "Bergblick" is situated in Sankt Ulrich am Pillersee and offers a restaurant and a terrace. The property has garden views and is 39 km from Zell am See. Ubytovanie "Bergblick" sa nachádza v meste 31 Straß (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bergwiesen

Appartement Bergwiesen

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Bergwiesen. Appartement Bergwiesen welcomes guests at the foot of the Tyrolean mountains in the Pillersee Valley. Ubytovanie Appartement Bergwiesen sa nachádza v meste 58 Straß (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Anne

Ferienwohnung Anne

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Anne. Ferienwohnung Anne is situated in Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytovanie Ferienwohnung Anne sa nachádza v meste Dorfstrasse 91 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sankt Ulrich am Pillersee

Mesto Sankt Ulrich am Pillersee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 31 hotelov a ubytovanie v meste Sankt Ulrich am Pillersee.