Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sankt Veit an der Glan

V meste Sankt Veit an der Glan (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sankt Veit an der Glan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sankt Veit an der Glan

Biohof Schmiedbauer

9,9

Biohof Schmiedbauer

Ubytovanie (Apartmán) Biohof Schmiedbauer. Biohohf Schmiedbauer offers accommodation on an organic farm, 49 km from Villach. The unit is 19 km from Klagenfurt. Ubytovanie Biohof Schmiedbauer sa nachádza v meste 9314 Launsdorf (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fischinger

9,8

Ferienwohnung Fischinger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fischinger. Ferienwohnung Fischinger is a self-catering accommodation located 5 km from the Lorenziberg Mountain in Sankt Veit an der Glan. Ubytovanie Ferienwohnung Fischinger sa nachádza v meste Hammergraben 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sankt Veit Apartment

9,5

Sankt Veit Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sankt Veit Apartment. Located 14 km from Magdalensberg Archaeological Park, Sankt Veit Apartment provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sankt Veit Apartment sa nachádza v meste Klagenfurterstrasse 68 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Fuchspalast

9

Hotel Fuchspalast

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fuchspalast. Hotel Fuchspalast sa nachádza v centre mesta St. Veit an der Glan a vyznačuje sa unikátnymi tvarmi a nápadnými farbami. Ubytovanie Hotel Fuchspalast sa nachádza v meste Prof. Ernst-Fuchs-Platz 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel die Zeit

8,8

Hotel die Zeit

Ubytovanie (Hotel) Hotel die Zeit. Hotel die Zeit is just a few minutes' walk away from the town centre of St. Veit an der Glan, Carinthia's City of Flowers. Ubytovanie Hotel die Zeit sa nachádza v meste Bürgergasse 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Appartement

8,8

City Appartement

Ubytovanie (Apartmán) City Appartement. City Appartement is an apartment situated in Sankt Veit an der Glan. The apartment is 7 km from Magdalensberg Archaeological Park. Ubytovanie City Appartement sa nachádza v meste Stiegengasse 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Kaiser

8,5

Gasthof Kaiser

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Kaiser. Featuring a traditional restaurant and a garden with a playground, Gasthof Kaiser is a 5-minute drive from the centre of St. Veit an der Glan. Ubytovanie Gasthof Kaiser sa nachádza v meste Maria-Pulster-Weg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Al Tavoliere

7,6

Al Tavoliere

Ubytovanie (Apartmány) Al Tavoliere. With lake views, Al Tavoliere is located in Sankt Veit an der Glan and has a restaurant, room service, bar, garden, seasonal outdoor pool and children's... Ubytovanie Al Tavoliere sa nachádza v meste Seestraße 73 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Poganz

Ferienwohnung Poganz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Poganz. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Ferienwohnung Poganz offers accommodation in Sankt Veit an der Glan with free WiFi and... Ubytovanie Ferienwohnung Poganz sa nachádza v meste 8 Poganzerstraße Top 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sankt Veit an der Glan

Mesto Sankt Veit an der Glan sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Sankt Veit an der Glan.