Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sarvaš

V meste Sarvaš (Maďarsko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sarvaš

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sarvaš

Jókai Apartman Szarvas

9,9

Jókai Apartman Szarvas

Ubytovanie (Apartmán) Jókai Apartman Szarvas. Situated in Szarvas, Jókai Apartman Szarvas features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 40 km from Orosháza. Ubytovanie Jókai Apartman Szarvas sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csuka48 Apartman

9,8

Csuka48 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csuka48 Apartman. Csuka48 Apartman is set in Szarvas and offers a shared lounge, a garden and a private beach area. Ubytovanie Csuka48 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szolid Bohém Vendégház

9,5

Szolid Bohém Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szolid Bohém Vendégház. Szolid Bohém Vendégház is set in Szarvas and offers a shared lounge. The accommodation is 42 km from Orosháza. Ubytovanie Szolid Bohém Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ikerdió faházikó

9,5

Ikerdió faházikó

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ikerdió faházikó. Ikerdió faházikó is set in Szarvas and offers a private beach area, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytovanie Ikerdió faházikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes).

Kemencés Házikó

9,4

Kemencés Házikó

Ubytovanie (Apartmán) Kemencés Házikó. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kemencés Házikó is situated in Szarvas. Ubytovanie Kemencés Házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MOKKA PANZIÓ

9

MOKKA PANZIÓ

Ubytovanie (Bed and breakfast) MOKKA PANZIÓ. Located in Szarvas, 42 km from Orosháza, MOKKA PANZIÓ provides a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie MOKKA PANZIÓ sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Wellness és Konferencia Hotel

9

Liget Wellness és Konferencia Hotel

Ubytovanie (Hotel) Liget Wellness és Konferencia Hotel. Peacefully located at the Koros River in Szarvas, Liget Wellness és Konferencia Hotel offers luxurious rooms with furniture from Bali and colourful décor. Ubytovanie Liget Wellness és Konferencia Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranyszarvas Panzió

8,8

Aranyszarvas Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Aranyszarvas Panzió. Set in Szarvas, 44 km from Martfů, Aranyszarvas Panzió offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Aranyszarvas Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lux Panzió

8,5

Lux Panzió

Ubytovanie (Penzión) Lux Panzió. Featuring a garden with a seasonal swimming pool and a hot tub, the Lux Panzió can be found in the centre of Szarvas amid the Körös-Maros National Park. Ubytovanie Lux Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádas Vendégház

8,1

Nádas Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Nádas Vendégház. Located in Szarvas, Nádas Vendégház provides a garden and BBQ facilities. Ubytovanie Nádas Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Czifra Palota Szarvas

8

Czifra Palota Szarvas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Czifra Palota Szarvas. Czifra Palota Szarvas is set in Szarvas and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Czifra Palota Szarvas sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malom Apartman

Malom Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Malom Apartman. Situated in Szarvas in the Bekes region, Malom Apartman has a terrace. Ubytovanie Malom Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabet Apartman a belvárosban

Elizabet Apartman a belvárosban

Ubytovanie (Apartmán) Elizabet Apartman a belvárosban. Situated in Szarvas in the Bekes region, Elizabet Apartman a belvárosban has a balcony and city views. Ubytovanie Elizabet Apartman a belvárosban sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranykakas Vendégház

Aranykakas Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Aranykakas Vendégház. Aranykakas Vendégház is located in Szarvas and offers a garden and a terrace. The accommodation is 41 km from Orosháza. Ubytovanie Aranykakas Vendégház sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Három Barát Vendégház

Három Barát Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Három Barát Vendégház. Set in Szarvas in the Bekes region, Három Barát Vendégház has a garden. The air-conditioned accommodation is 47 km from Martfů. Ubytovanie Három Barát Vendégház sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frankó Tanya Vendégház

Frankó Tanya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Frankó Tanya Vendégház. Offering an outdoor pool, a sauna, and a hot tub, Frankó Tanya Vendégház is located on the riverbank of the River Holt-Körös. Free WiFi access is... Ubytovanie Frankó Tanya Vendégház sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Körösparti Paradicsom

Körösparti Paradicsom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Körösparti Paradicsom. Körösparti Paradicsom is situated in Szarvas and offers barbecue facilities. Ubytovanie Körösparti Paradicsom sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szolid Bohém Apartman

Szolid Bohém Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szolid Bohém Apartman. Szolid Bohém Apartman is situated in Szarvas. The accommodation is 42 km from Orosháza. Ubytovanie Szolid Bohém Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szarvasi Üdülőház

Szarvasi Üdülőház

Ubytovanie (Penzión) Szarvasi Üdülőház. Set in Szarvas, Szarvasi Üdülőház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Szarvasi Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gerenda Nyaraló

Gerenda Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gerenda Nyaraló. Gerenda Nyaraló is situated in Szarvas and offers a private beach area, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Gerenda Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arborétum Apartment Szarvas

Arborétum Apartment Szarvas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Arborétum Apartment Szarvas. Situated in Szarvas in the Bekes region, Arborétum Apartment Szarvas has a balcony and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Arborétum Apartment Szarvas sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rémus Vendégház és Faházak

Rémus Vendégház és Faházak

Ubytovanie (Penzión) Rémus Vendégház és Faházak. Rémus Vendégház és Faházak has a bar, shared lounge, a garden and private beach area in Szarvas. Ubytovanie Rémus Vendégház és Faházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Bekes).

Futrinka Nyaraló

Futrinka Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Futrinka Nyaraló. Futrinka Nyaraló is located in Szarvas and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Futrinka Nyaraló sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes).

Gyomaendrődi horgásznyaraló

Gyomaendrődi horgásznyaraló

Ubytovanie (Penzión) Gyomaendrődi horgásznyaraló. Boasting a garden, Gyomaendrődi horgásznyaraló is set in Szarvas. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Gyomaendrődi horgásznyaraló sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes).

Hársfa Apartment Szarvas

Hársfa Apartment Szarvas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hársfa Apartment Szarvas. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Hárfa Apartment Szarvas is set in Szarvas. Ubytovanie Hársfa Apartment Szarvas sa nachádza v meste Sarvaš (Maďarsko - Bekes). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sarvaš

Mesto Sarvaš sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Sarvaš.