Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Sattendorf

V meste Sattendorf (Rakúsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sattendorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sattendorf

Schützenhof

9,8

Schützenhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Schützenhof. Hotel Schützenhof ponúka apartmány s balkónom a výhľadom na jazero, požičovňu bicyklov zdarma a súkromnú pláž na brehu jazera Ossiach. Ubytovanie Schützenhof sa nachádza v meste Wasserfallweg 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holidayhome Knusperhäuschen

9,7

Holidayhome Knusperhäuschen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holidayhome Knusperhäuschen. Holidayhome Knusperhäuschen is a self-catering accommodation unit with a terrace, set on the edge of a forest in Sattendorf. Ubytovanie Holidayhome Knusperhäuschen sa nachádza v meste Am Wald 1 (Rakúsko - Korutánsko).

FeWo Weiss

9,6

FeWo Weiss

Ubytovanie (Apartmán) FeWo Weiss. FeWo Weiss offers an apartment in Sattendorf at Lake Ossiach and 2 km from the Kazelbahn Cable Car of the Gerlitzen Ski Area. Ubytovanie FeWo Weiss sa nachádza v meste Nussallee 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Reimann

9,4

Ferienwohnung Reimann

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Reimann. Situated in Sattendorf in the Carinthia region, Ferienwohnung Reimann features a patio and lake views. Ubytovanie Ferienwohnung Reimann sa nachádza v meste Dorfstrasse 30 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am See

9,3

Haus am See

Ubytovanie (Vila) Haus am See. Haus am See is set in Sattendorf and offers a fitness centre, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Haus am See sa nachádza v meste Uferweg 13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 389 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch

9,2

Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch. Located in Sattendorf, 42 km from Klagenfurt, Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch sa nachádza v meste Wasserfallweg 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FEWO Wonta am Ossiachersee

9

FEWO Wonta am Ossiachersee

Ubytovanie (Apartmán) FEWO Wonta am Ossiachersee. Apartmán FEWO Wonta am Ossiachersee vám ponúka 2 balkóny s výhľadom na jazero Ossiacher See a okolité hory. Nachádza sa pri lese v obci Sattendorf. Ubytovanie FEWO Wonta am Ossiachersee sa nachádza v meste Finsterbachweg 10 (Rakúsko - Korutánsko).

All Inclusive Hotel Sonnenhügel

8,2

All Inclusive Hotel Sonnenhügel

Ubytovanie (Hotel) All Inclusive Hotel Sonnenhügel. Located just 150 metres from Lake Ossiach and the own private beach area, the family-run All Inclusive Hotel Sonnenhügel offers panoramic views of the lake... Ubytovanie All Inclusive Hotel Sonnenhügel sa nachádza v meste Am Sonnenhügel 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartament Ossiachsee

4,9

Apartament Ossiachsee

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Ossiachsee. Situated in Sattendorf in the Carinthia region, Apartament Ossiachsee features a terrace. Ubytovanie Apartament Ossiachsee sa nachádza v meste Deutschbergweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYC

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYC

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYC. Boasting a spa bath, Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYC is situated in Murau. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYC sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYA

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYA. Boasting a spa bath, Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYA is set in Murau. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYA sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYB

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYB

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYB. Featuring a spa bath, Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYB is set in Murau. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYB sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYD

Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYD

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYD. Featuring a spa bath, Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYD is located in Murau. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday village Murau Murau - OSM01005-FYD sa nachádza v meste (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 257 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Sattendorf

One-Bedroom Apartment in Sattendorf

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Sattendorf. One-Bedroom Apartment in Sattendorf is located in Sattendorf. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Sattendorf sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohnung Seeblick

Wohnung Seeblick

Ubytovanie (Apartmán) Wohnung Seeblick. Wohnung Seeblick is situated in Sattendorf. The property is 43 km from Klagenfurt and free private parking is available. Ubytovanie Wohnung Seeblick sa nachádza v meste Terrassenweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung am Reinerbach

Ferienwohnung am Reinerbach

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung am Reinerbach. Boasting a terrace, Ferienwohnung am Reinerbach offers accommodation in Sattendorf with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung am Reinerbach sa nachádza v meste Reinerbachweg 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sattendorf

Mesto Sattendorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Sattendorf.