Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sázava

V meste Sázava (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sázava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sázava

Chatky Sázava

9,1

Chatky Sázava

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatky Sázava. Ubytovacie zariadenie Chatky Sázava sa nachádza v Sázave a hosťom ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Chatky Sázava sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Chatky Sázava má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chatky Sázava momentálne evidujeme 193 recenzií.

Resort Erich

9

Resort Erich

Ubytovanie (Hotel) Resort Erich. Hotel Resort Erich sa nachádza v meste Sázava. Ponúka bezplatné Wi-Fi a službu nonstop recepcie. K hotelu patrí aj reštaurácia a terasa. Ubytovanie Resort Erich sa nachádza v meste Sázava (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Resort Erich má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Resort Erich momentálne evidujeme 209 recenzií.

Apartmány Deluxe

Apartmány Deluxe

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Deluxe. Set in Sázava, Apartmány Deluxe offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Apartmány Deluxe sa nachádza v meste Sázava (Česko - Vysočina).

Ubytovanie v meste Sázava

Mesto Sázava sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Sázava.