Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Schlanitzen

V meste Schlanitzen (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Schlanitzen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Schlanitzen

Kollerhof

9,8

Kollerhof

Ubytovanie (Apartmány) Kollerhof. Set on a hillside and right next to the Carnia Ski Pist, Kollerhof offers ski-to-door access to the Nassfeld Ski Area and self-catering accommodation with... Ubytovanie Kollerhof sa nachádza v meste Schlanitzen 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Martin

9,7

Haus Martin

Ubytovanie (Apartmány) Haus Martin. Located in Schlanitzen in the Carinthia region and Sesselbahn-Sonnleitn reachable within 7 km, Haus Martin provides accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Haus Martin sa nachádza v meste Schlanitzen 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schönauerhof

9,7

Schönauerhof

Ubytovanie (Apartmány) Schönauerhof. Set in a quiet location in Sonnenalpe Nassfeld, a 5-minute drive from the Millenium Express Cable Car and a 20-minute drive from Lake Pressegg, the... Ubytovanie Schönauerhof sa nachádza v meste Schlanitzen 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthotel Ederhof

9,6

Aparthotel Ederhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Aparthotel Ederhof. Aparthotel Ederhof enjoys a quiet location above Tröpolach in the Nassfeld Ski Area, right next to the Carnia Ski Slope. Ubytovanie Aparthotel Ederhof sa nachádza v meste Schlanitzen 9 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Hauserhof

9,4

Gästehaus Hauserhof

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Hauserhof. Gästehaus Hauserhof is a self-catering accommodation located in Schlanitzen, 200 metres from the Carnia ski slope leading to the Millennium Express Cable... Ubytovanie Gästehaus Hauserhof sa nachádza v meste Schlanitzen 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Schönauer Hof

8,4

Schönauer Hof

Ubytovanie (Hotel) Schönauer Hof. Surrounded by the Lechtal and Algäu Alps, the Schönauer Hof is within easy reach of several ski areas. Ubytovanie Schönauer Hof sa nachádza v meste Schönau 29 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Schlanitzen

Mesto Schlanitzen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Schlanitzen.