Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Schmirn

V meste Schmirn (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Schmirn

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Schmirn

Ferienwohnung Plattner

9,8

Ferienwohnung Plattner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Plattner. Ferienwohnung Plattner is located in Schmirn, 12 km from the Bergeralm Ski Area in Steinach. Free WiFi and garden views are featured in the apartment. Ubytovanie Ferienwohnung Plattner sa nachádza v meste Muchnersiedlung 262 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hilber

9,6

Ferienwohnung Hilber

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Hilber. Set in Schmirn, this apartment features a barbecue. The unit is 40 km from Innsbruck. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Ferienwohnung Hilber sa nachádza v meste Siedlung 173 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Staud

9,3

Haus Staud

Ubytovanie (Apartmány) Haus Staud. Ubytovacie zariadenie Haus Staud sa nachádza v meste Schmirn a ponúka ubytovanie s kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Haus Staud sa nachádza v meste Hochmark 20a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Prantl

8,7

Ferienwohnung Prantl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Prantl. Ferienwohnung Prantl is located in Schmirn and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Prantl sa nachádza v meste Muchnersiedlung Wohnung (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Antritt

Chalet Antritt

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Antritt. Located in Schmirn in the Tyrol region, Chalet Antritt has a patio. The property is 36 km from Neustift im Stubaital and free private parking is featured. Ubytovanie Chalet Antritt sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Schmirn/Tirol 717

Apartment in Schmirn/Tirol 717

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Schmirn/Tirol 717. Situated in Hochmark in the Tyrol region, Apartment in Schmirn/Tirol 717 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Schmirn/Tirol 717 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Schmirn

Mesto Schmirn sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Schmirn.