Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Schönberg im Stubaital

V meste Schönberg im Stubaital (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Schönberg im Stubaital

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Schönberg im Stubaital

Musi Appartements

9,2

Musi Appartements

Ubytovanie (Apartmán) Musi Appartements. Apartmány Musi sa nachádzajú v mestečku Schönberg im Stubaital, 7 km od lyžiarskeho areálu Schlick 2000 a hosťom ponúkajú kompletne zariadené izby s... Ubytovanie Musi Appartements sa nachádza v meste Gleinserweg 17 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Sonnenheim

9

Pension Sonnenheim

Ubytovanie (Penzión) Pension Sonnenheim. Pension Sonnenheim is situated in Schönberg im Stubaital,a 5-minute walk from the centre. Ubytovanie Pension Sonnenheim sa nachádza v meste Dorfstraße 20 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stubai

8,7

Hotel Stubai

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stubai. Hotel Stubai sa nachádza v centre mesta Schönberg im Stubaital a ponúka tiché izby, reštauráciu, slnečnú terasu a posilňovňu. Ubytovanie Hotel Stubai sa nachádza v meste Dorfstraße 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Handl

8,5

Hotel Gasthof Handl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Handl. Tento tradičný rodinou spravovaný tirolský hostinec, umiestnený v centre mesta Schönberg, sa nachádza hneď vedľa diaľnice A13 pri vstupe do údolia Stubai. Ubytovanie Hotel Gasthof Handl sa nachádza v meste Handlweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F. Set in Schönberg im Stubaital in the Tyrol region, Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F features a balcony. Ubytovanie Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04513-F sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Stolznhof

Stolznhof

Ubytovanie (Apartmán) Stolznhof. Stolznhof is set in Schönberg im Stubaital. The property is 40 km from Vipiteno and free private parking is featured. Ubytovanie Stolznhof sa nachádza v meste Dorfstraße 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F

Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F. Located in Schönberg im Stubaital in the Tyrol region, Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Schönberg im Stubaital - OTR04055-F sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Schönberg im Stubaital

Mesto Schönberg im Stubaital sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Schönberg im Stubaital.