Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Schwaz

V meste Schwaz (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Schwaz

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Schwaz

Ferienwohnung Roswitha

9,8

Ferienwohnung Roswitha

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Roswitha. Ferienwohnung Roswitha, a property with barbecue facilities and a terrace, is located in Zell am Ziller, 8 km from Karspitzbahn I, 8 km from Achterbahn I,... Ubytovanie Ferienwohnung Roswitha sa nachádza v meste Gerlosberg 16d 6280 Zell am Ziller (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Wildschutz

9,7

Haus Wildschutz

Ubytovanie (Apartmány) Haus Wildschutz. Haus Wildschutz has garden views, free WiFi and free private parking, set in Hippach, 7 km from 6er Gerent. Ubytovanie Haus Wildschutz sa nachádza v meste 449 Schwendberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erika Sporer

9,6

Erika Sporer

Ubytovanie (Apartmán) Erika Sporer. Boasting river views, Erika Sporer features accommodation with a balcony and a kettle, around 10 km from 6er Unterbergalm. Ubytovanie Erika Sporer sa nachádza v meste Schwendberg 340 6283 Hippach (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnungen Vomperberg

9,6

Ferienwohnungen Vomperberg

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Vomperberg. Set 23 km from Innsbruck and 46 km from Garmisch-Partenkirchen, Ferienwohnungen Vomperberg offers an apartment with a terrace in Schwaz. Ubytovanie Ferienwohnungen Vomperberg sa nachádza v meste Vomperberg 33 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LUIZ

9,4

Apartment LUIZ

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LUIZ. Featuring a terrace, Apartment LUIZ provides accommodation in Schwaz with free WiFi and garden views. Set 3. Ubytovanie Apartment LUIZ sa nachádza v meste 19h Zintberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bohrerhof

9,3

Bohrerhof

Ubytovanie (Apartmán) Bohrerhof. Boasting a garden and barbecue facilities, Bohrerhof provides accommodation in Ahrnbach with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Bohrerhof sa nachádza v meste Pinzgerhausweg 1 (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz

9,2

Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz. Located in the centre Schwaz, this apartment with balcony and private entrance features free WiFi. The unit is 25 km from Innsbruck. Ubytovanie Ferienwohnung Lahnbachallee, Schwaz sa nachádza v meste Markstrasse 19/3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schloss Mitterhart

9

Schloss Mitterhart

Ubytovanie (Hotel) Schloss Mitterhart. Hotel Schloss Mitterhart sa nachádza vedľa hotela Inn River a ponúka rustikálne zariadené izby a tradičnú reštauráciu. Ubytovanie Schloss Mitterhart sa nachádza v meste Innhöfe 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Andrea Schiestl

8,8

Haus Andrea Schiestl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Andrea Schiestl. Haus Andrea Schiestl je dovolenkový dom v Gerlosbergu, 2 km od centra Zell am Ziller a 2,5 km od lyžiarskej oblasti Zillertal Arena. Ubytovanie Haus Andrea Schiestl sa nachádza v meste Gerlosberg 48a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Einhorn Schaller

8,7

Gasthof Einhorn Schaller

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Einhorn Schaller. Novo zrekonštruovaný hotel Gasthof Einhorn Schaller sa nachádza na pokojnom mieste priamo pri rieke Inn v historickej časti mesta Schwaz, len chvíľu jazdy... Ubytovanie Gasthof Einhorn Schaller sa nachádza v meste Innsbrucker Str. 31 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

8,7

STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz

Ubytovanie (Hotel) STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz. Tento novo otvorený hotel sa nachádza v centre historického mesta Schwaz, v bezprostrednej blízkosti diaľničného výjazdu a vlakovej stanice. STAY. Ubytovanie STAY.inn Comfort Art Hotel Schwaz sa nachádza v meste Dr. Karl-Dorrek-Str. 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhütte Nicole

Ferienhütte Nicole

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhütte Nicole. Ferienhütte Nicole is situated in Mühlfeld and offers a garden and a terrace. The property is 24 km from Gerlos and free private parking is available. Ubytovanie Ferienhütte Nicole sa nachádza v meste 4 Lechenweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Schwaz

Mesto Schwaz sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Schwaz.