Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sečovlje

V meste Sečovlje (Slovinsko) máme celkom 28 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sečovlje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sečovlje

Quiet getaway house

9,8

Quiet getaway house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Quiet getaway house. Situated in Sečovlje, Quiet getaway house offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Quiet getaway house sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments La Marea

9,7

Apartments La Marea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments La Marea. Set in Sečovlje, 44 km from Poreč, Apartments La Marea offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments La Marea sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istrian Stone Houses Padna

9,7

Istrian Stone Houses Padna

Ubytovanie (Apartmány) Istrian Stone Houses Padna. Located in a small village of Padna, in Slovenian Istria, Istrian Stone Houses Padna offers a spacious garden and terrace with a barbecue, free Wi-Fi and... Ubytovanie Istrian Stone Houses Padna sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Istra Zora

9,7

Apartma Istra Zora

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Istra Zora. Located in Sv. Peter, 8 km from Sečovlje, this air-conditioned apartment features free WiFi. Ubytovanie Apartma Istra Zora sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Flora

9,3

Vila Flora

Ubytovanie (Apartmány) Vila Flora. Ubytovanie Vila Flora sa nachádza v letovisku Sečovlje. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Vila Flora sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Lušina

9,3

Sobe Lušina

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe Lušina. Ubytovacie zariadenie Sobe Lušina sa nachádza v meste Sečovlje, 23 km od Terstu. Ponúka slnečnú terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Sobe Lušina sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse The Blue House

9,2

Guesthouse The Blue House

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse The Blue House. Penzión Modrý dom sa nachádza v mestečku Sečovlje, 22 km od Terstu a 5 km od Portoroži. Na mieste môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Guesthouse The Blue House sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mejak & Bordon

9

Mejak & Bordon

Ubytovanie (Farma) Mejak & Bordon. Mejak & Bordon offers accommodation in Sečovlje. All rooms include a flat-screen TV. A terrace or balcony are featured in certain rooms. Ubytovanie Mejak & Bordon sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salina Nature Park Apartment DP

8,9

Salina Nature Park Apartment DP

Ubytovanie (Apartmány) Salina Nature Park Apartment DP. Set in Sečovlje, 48 km from Poreč, Salina Nature Park Apartment DP offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Salina Nature Park Apartment DP sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Casa Vuki

8,9

Apartments Casa Vuki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Vuki. Apartmány Casa Vuki sa nachádzajú uprostred polí v meste Dragonja v dome z roku 1851, ktorý bol zrekonštruovaný v tradičnom štýle. Ubytovanie Apartments Casa Vuki sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Vida

8,9

Apartma Vida

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Vida. Located 5 km from the centre of Portorož, Apartma Vida offers pet-friendly accommodation in Sečovlje. Ubytovanie Apartma Vida sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Bazilika

8,8

Apartments Villa Bazilika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Bazilika. Situated in Sečovlje, 6.8 km from Portorož, Apartments Villa Bazilika features a garden and free WiFi. Umag is 14 km away. Ubytovanie Apartments Villa Bazilika sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji in Vinogradništvo Klobas

8,7

Apartmaji in Vinogradništvo Klobas

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji in Vinogradništvo Klobas. Set in Sečovlje, 44 km from Poreč, Apartmaji in Vinogradništvo Klobas offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji in Vinogradništvo Klobas sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rose

8,5

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rose. Situated in Sečovlje, 3 km from Camp Lucija Beach, Apartment Rose features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Synergy Deluxe Apartments

8,1

Synergy Deluxe Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Synergy Deluxe Apartments. Synergy Deluxe Apartments offers a terrace, as well as accommodation with a kitchen in Sečovlje. Free WiFi is offered. Ubytovanie Synergy Deluxe Apartments sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Vila Alda

7,9

B&B Vila Alda

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Vila Alda. Located in Sečovlje, Vila Alda provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace. A fridge and kettle are also featured. Ubytovanie B&B Vila Alda sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA)

7,8

APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA)

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA). Situated in Sečovlje, 46 km from Poreč, APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA) features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie APARTMAJI GOSTILNA STAR MALN (EX MARIČKA) sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest Accommodation Palma

6,1

Guest Accommodation Palma

Ubytovanie (Bed and breakfast) Guest Accommodation Palma. Ubytovacie zariadenie Guest Accommodation Palma sa nachádza v dedinke Sečovlje, 7 km od mestečka Portorož. Ubytovanie Guest Accommodation Palma sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Salinea

Apartments Salinea

Ubytovanie (Penzión) Apartments Salinea. Set in Sečovlje, Apartments Salinea offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Salinea sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms

Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms. Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms is set in Sečovlje and offers barbecue facilities. The property features free private parking. Ubytovanie Amazing apartment in Secovlje with WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CONTEMPORARY HOUSE PADNA

CONTEMPORARY HOUSE PADNA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CONTEMPORARY HOUSE PADNA. Featuring a casino, barbecue facilities, and a terrace, CONTEMPORARY HOUSE PADNA offers accommodation in Sečovlje with free WiFi and garden views. Ubytovanie CONTEMPORARY HOUSE PADNA sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istrian Stone House

Istrian Stone House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Istrian Stone House. Istrian Stone House is located in Sečovlje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Istrian Stone House sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cedole

Villa Cedole

Ubytovanie (Vila) Villa Cedole. Aleksandra in Zlatko is set in Sečovlje and offers a garden and a terrace. The accommodation is 48 km from Poreč. Ubytovanie Villa Cedole sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 363 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Salina

Holiday Home Casa Salina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Salina. Boasting a garden, private pool and sea views, Holiday Home Casa Salina is set in Sečovlje. Ubytovanie Holiday Home Casa Salina sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool

Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool is situated in Sečovlje. Ubytovanie Spacious Villa in Parecag with a Swimming Pool sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko).

Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje. Located in Sečovlje, Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje features accommodation with a private pool and sea views. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Secovlje sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko).

Apartma Fiorina

Apartma Fiorina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartma Fiorina. Apartma Fiorina is set in Sečovlje and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Apartma Fiorina sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje. Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje is situated in Sečovlje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Secovlje sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Secovlje. Two-Bedroom Apartment in Secovlje is located in Sečovlje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Secovlje sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Secovlje. Two-Bedroom Apartment in Secovlje is situated in Sečovlje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Secovlje sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Two-Bedroom Apartment in Secovlje

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Secovlje. Offering free WiFi and sea views, Two-Bedroom Apartment in Secovlje is an accommodation situated in Sečovlje. The accommodation is 37 km from Trieste. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Secovlje sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR

Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR

Ubytovanie (Apartmán) Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR. Set in Sečovlje, Peaceful Cottage Above Salt Pans NK3 offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Peaceful House with view over Salt Pans TIMOR sa nachádza v meste Sečovlje (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sečovlje

Mesto Sečovlje sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a ubytovanie v meste Sečovlje.