Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sedlice

V meste Sedlice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sedlice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sedlice

Penzion Starobor

9,5

Penzion Starobor

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Starobor. Set in Sedlice, Penzion Starobor offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, a shared lounge and water sports facilities. Ubytovanie Penzion Starobor sa nachádza v meste Sedlice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Starobor má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Penzion Starobor momentálne evidujeme 10 recenzií.

Hotel Na Velké Hospodě

8,6

Hotel Na Velké Hospodě

Ubytovanie (Hotel) Hotel Na Velké Hospodě. Hotel Na velké hospodě s možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza v mestečku Sedlice. Ubytovanie Hotel Na Velké Hospodě sa nachádza v meste Sedlice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Na Velké Hospodě má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel Na Velké Hospodě momentálne evidujeme 155 recenzií.

Ubytovanie v meste Sedlice

Mesto Sedlice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Sedlice.