Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sellrain

V meste Sellrain (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sellrain

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sellrain

Ferienwohnung Prantner

9,8

Ferienwohnung Prantner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Prantner. Located in Sellrain in the Tyrol region, Ferienwohnung Prantner features a terrace and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Prantner sa nachádza v meste 28 Tanneben (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Huber

9,6

Haus Huber

Ubytovanie (Apartmány) Haus Huber. In Sellrain, at an elevation of 1150 metres, Haus Huber features a furnished terrace and garden with deck chairs providing panoramic views over Innsbruck. Ubytovanie Haus Huber sa nachádza v meste Tauegert 18 (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnung Viola

9,5

Ferienwohnung Viola

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Viola. Located in Sellrain in the Tyrol region, Ferienwohnung Viola features a terrace and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Viola sa nachádza v meste 117 Sellrain (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Kapferer

9,2

Ferienwohnung Kapferer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kapferer. Ferienwohnung Kapferer, located in Sellrain, offers a balcony with panoramic mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Kapferer sa nachádza v meste St. Quirin 150b (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adlerhorst

8,9

Adlerhorst

Ubytovanie (Penzión) Adlerhorst. Ubytovanie sa nachádza uprostred hôr a lesov v obci Sellrain, 15 minút jazdy od lyžiarskeho areálu Kühtai. Ponúka tradične zariadené izby. Ubytovanie Adlerhorst sa nachádza v meste Marchebn 127 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haselwanter

Holiday Home Haselwanter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haselwanter. Situated in Sellrain in the Tyrol region, Holiday Home Haselwanter features a garden. Ubytovanie Holiday Home Haselwanter sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sellrain

Mesto Sellrain sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Sellrain.