Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šempas

V meste Šempas (Slovinsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šempas

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šempas

Apartma pri Kovačiji

9,8

Apartma pri Kovačiji

Ubytovanie (Apartmány) Apartma pri Kovačiji. Apartma pri Kovačiji sa nachádza v obci Šempas a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartma pri Kovačiji sa nachádza v meste Šempas (Slovinsko).

Mulberry house

9,8

Mulberry house

Ubytovanie (Apartmán) Mulberry house. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mulberry house is set in Ozeljan village 1.2 km from Šempas. Ubytovanie Mulberry house sa nachádza v meste Šempas (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Leban

9,6

Rooms Leban

Ubytovanie (Privát) Rooms Leban. Rooms Leban offers accommodation in Šempas. Free WiFi is featured throughout the property and free private parking is available on site. Ubytovanie Rooms Leban sa nachádza v meste Šempas (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Otava

9,3

Apartment Otava

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Otava. Located in the village of Ozeljan, Apartment Otava is surrounded by greenery and offers self-catering accommodation with a furnished patio, air... Ubytovanie Apartment Otava sa nachádza v meste Šempas (Slovinsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šempas

Mesto Šempas sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Šempas.