Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šenčur

V meste Šenčur (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šenčur

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šenčur

Hiša na Vrtu

9,8

Hiša na Vrtu

Ubytovanie (Privát) Hiša na Vrtu. Located in Šenčur, 47 km from Klagenfurt, Hiša na Vrtu provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Hiša na Vrtu sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

Apartma AJJA

9,7

Apartma AJJA

Ubytovanie (Apartmán) Apartma AJJA. Set in Šenčur in the Gorenjska region, Apartma AJJA has a garden. Ubytovanie Apartma AJJA sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

Frenk cottage

9,6

Frenk cottage

Ubytovanie (Privát) Frenk cottage. Frenk cottage is located in Šenčur and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Frenk cottage sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

Hiša Ančka

9,4

Hiša Ančka

Ubytovanie (Hotel) Hiša Ančka. Set in Šenčur, Hiša Ančka features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. This 3-star hotel offers a concierge service. Ubytovanie Hiša Ančka sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

Bed & Breakfast Pr'Sknet

9

Bed & Breakfast Pr'Sknet

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Pr'Sknet. Located just 800 metres from the nearest access to E61 Motorway and a 5-minute drive to Ljubljana Airport, this cosy bed and breakfast is set in an... Ubytovanie Bed & Breakfast Pr'Sknet sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

B&B Šenčur

B&B Šenčur

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Šenčur. Situated in Šenčur, 23 km from Ljubljana, RE-MI provides a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie B&B Šenčur sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

REVAN

REVAN

Ubytovanie (Kemping) REVAN. REVAN features accommodation with a bar and free WiFi, and is situated in Šenčur. Ljubljana is 22 km from the camping. Ubytovanie REVAN sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

Apartma Vidmar

Apartma Vidmar

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Vidmar. Situated in Šenčur in the Gorenjska region, Apartma Vidmar features a garden. Complimentary WiFi is featured. The apartment also features 1 bathroom. Ubytovanie Apartma Vidmar sa nachádza v meste Šenčur (Slovinsko - Gorenjska).

Ubytovanie v meste Šenčur

Mesto Šenčur sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Šenčur.