Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šentjur

V meste Šentjur (Slovinsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šentjur

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šentjur

Prenočišče Zarja

9,9

Prenočišče Zarja

Ubytovanie (Bed and breakfast) Prenočišče Zarja. Boasting a hot tub, Prenočišče Zarja is set in Šentjur. Ubytovanie Prenočišče Zarja sa nachádza v meste Šentjur (Slovinsko - Savinjska).

Glamping Rajska vas

9,6

Glamping Rajska vas

Ubytovanie (Dovolenkový park) Glamping Rajska vas. Located in Šentjur, 28 km from Rogaška Slatina, Glamping Rajska vas provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Glamping Rajska vas sa nachádza v meste Šentjur (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vineyard Cottage Vrbek

7,8

Vineyard Cottage Vrbek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vineyard Cottage Vrbek. Set in Roginska Gorca in the Savinjska region, Vineyard Cottage Vrbek features a terrace. Ubytovanie Vineyard Cottage Vrbek sa nachádza v meste Šentjur (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Bohorč

6,9

Guest house Bohorč

Ubytovanie (Penzión) Guest house Bohorč. Guest house Bohorč in Šentjur has 3-star accommodation with a bar. Ubytovanie Guest house Bohorč sa nachádza v meste Šentjur (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gorca

Apartment Gorca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gorca. Apartment Gorca is located in Šentjur. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytovanie Apartment Gorca sa nachádza v meste Šentjur (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šentjur

Mesto Šentjur sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Šentjur.