Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šentrupert

V meste Šentrupert (Slovinsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šentrupert

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šentrupert

Zidanica Oplenk

9,9

Zidanica Oplenk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zidanica Oplenk. Zidanica Oplenk is situated in Šentrupert and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Zidanica Oplenk sa nachádza v meste Šentrupert (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Zemljanka

Country House Zemljanka

Ubytovanie (Vila) Country House Zemljanka. Country House Zemljanka is located in Šentrupert and offers a shared lounge and barbecue facilities. Ubytovanie Country House Zemljanka sa nachádza v meste Šentrupert (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vineyard Cottage Gole

Vineyard Cottage Gole

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vineyard Cottage Gole. Vineyard Cottage Gole is located in Šentrupert. The accommodation is 27 km from Smarjeske Toplice, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Vineyard Cottage Gole sa nachádza v meste Šentrupert (Slovinsko - Dolenjska (Lower Carniola)). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šentrupert

Mesto Šentrupert sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Šentrupert.