Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sevnica

V meste Sevnica (Slovinsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sevnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sevnica

Holiday Home Neokrnjena Narava

10

Holiday Home Neokrnjena Narava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Neokrnjena Narava. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Neokrnjena Narava is situated in Sevnica. Ubytovanie Holiday Home Neokrnjena Narava sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Getaway "At the three lights"

9,7

Getaway "At the three lights"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Getaway "At the three lights". Getaway "At the three lights" is a holiday home with a barbecue, set in Sevnica. The unit is 26 km from Terme Laško. Ubytovanie Getaway "At the three lights" sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms at Trimček

9,2

Rooms at Trimček

Ubytovanie (Hostel) Rooms at Trimček. Set in Sevnica, Rooms at Trimček offers a terrace. Among the facilities at this property are a shared kitchen and luggage storage space, along with free... Ubytovanie Rooms at Trimček sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ajdovec

9

Hotel Ajdovec

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ajdovec. Featuring a bar and free WiFi throughout the property, Hotel Ajdovec is located in Sevnica. Ubytovanie Hotel Ajdovec sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grobelnik Tourist Farm

8,9

Grobelnik Tourist Farm

Ubytovanie (Farma) Grobelnik Tourist Farm. Enjoying a quiet location in Podvrh, Grobelnik Tourist Farm is 8 km from the centre of Sevnica. Ubytovanie Grobelnik Tourist Farm sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wineyard getaway house

Wineyard getaway house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Wineyard getaway house. Wineyard getaway house is located in Sevnica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Wineyard getaway house sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu

Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu. Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu is situated in Sevnica. This holiday home features a garden. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytovanie Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vikend ISABELLA

Vikend ISABELLA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vikend ISABELLA. Situated in Sevnica in the Posavje region, Vikend ISABELLA has a garden. The air-conditioned accommodation is 46 km from Smarjeske Toplice. Ubytovanie Vikend ISABELLA sa nachádza v meste Sevnica (Slovinsko - Posavje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sevnica

Mesto Sevnica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Sevnica.