Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sezimovo Ústí

V meste Sezimovo Ústí (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sezimovo Ústí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sezimovo Ústí

Penzion - Restaurace Na Mýtě

8,7

Penzion - Restaurace Na Mýtě

Ubytovanie (Penzión) Penzion - Restaurace Na Mýtě. This guest house is just outside of Sezimovo Ústí and 150 metres off European Route E55. It offers a restaurant with a garden terrace. Ubytovanie Penzion - Restaurace Na Mýtě sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion - Restaurace Na Mýtě má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion - Restaurace Na Mýtě momentálne evidujeme 126 recenzií.

Penzion & Restaurace U Vily

8,6

Penzion & Restaurace U Vily

Ubytovanie (Penzión) Penzion & Restaurace U Vily. Set in Sezimovo Ústí, Penzion & Restaurace U Vily features a garden, bar, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Penzion & Restaurace U Vily sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion & Restaurace U Vily má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion & Restaurace U Vily momentálne evidujeme 11 recenzií.

Motel Vega

8,4

Motel Vega

Ubytovanie (Motel) Motel Vega. Only 100 metres from the European Route E55, Motel Vega is 4 km from the Old Town of Tabor. It offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Motel Vega sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel Vega má celkové hodnotenie 8,4. Pre Motel Motel Vega momentálne evidujeme 150 recenzií.

Ubytování Okružní 396

8,3

Ubytování Okružní 396

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Okružní 396. Situated in Sezimovo Ústí, Ubytování Okružní 396 features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 5 km from Tábor. Ubytovanie Ubytování Okružní 396 sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion U Růže

7,9

Penzion U Růže

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Růže. Penzión U Růže sa nachádza v mestečku Sezimovo Ústí a ponúka reštauráciu na mieste, bezplatné Wi-Fi v celom objekte a veľké súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzion U Růže sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Růže má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion U Růže momentálne evidujeme 244 recenzií.

Ubytování Králová

Ubytování Králová

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování Králová. Ubytování Králová is located in Sezimovo Ústí and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ubytování Králová sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sezimovo Ústí

Mesto Sezimovo Ústí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Sezimovo Ústí.