Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sezimovo Ústí

V meste Sezimovo Ústí (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sezimovo Ústí

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sezimovo Ústí

Penzion - Restaurace Na Mýtě

8,7

Penzion - Restaurace Na Mýtě

Ubytovanie (Penzión) Penzion - Restaurace Na Mýtě. This guest house is just outside of Sezimovo Ústí and 150 metres off European Route E55. It offers a restaurant with a garden terrace. Ubytovanie Penzion - Restaurace Na Mýtě sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion - Restaurace Na Mýtě má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion - Restaurace Na Mýtě momentálne evidujeme 126 recenzií.

Penzion & Restaurace U Vily

8,6

Penzion & Restaurace U Vily

Ubytovanie (Penzión) Penzion & Restaurace U Vily. Set in Sezimovo Ústí, Penzion & Restaurace U Vily features a garden, bar, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Penzion & Restaurace U Vily sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion & Restaurace U Vily má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion & Restaurace U Vily momentálne evidujeme 11 recenzií.

Motel Vega

8,4

Motel Vega

Ubytovanie (Motel) Motel Vega. Only 100 metres from the European Route E55, Motel Vega is 4 km from the Old Town of Tabor. It offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Motel Vega sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Motel Vega má celkové hodnotenie 8,4. Pre Motel Motel Vega momentálne evidujeme 150 recenzií.

Penzion U Růže

7,9

Penzion U Růže

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Růže. Penzión U Růže sa nachádza v mestečku Sezimovo Ústí a ponúka reštauráciu na mieste, bezplatné Wi-Fi v celom objekte a veľké súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzion U Růže sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Růže má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion U Růže momentálne evidujeme 244 recenzií.

Ubytování Králová

Ubytování Králová

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytování Králová. Ubytování Králová is located in Sezimovo Ústí and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ubytování Králová sa nachádza v meste Sezimovo Ústí (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sezimovo Ústí

Mesto Sezimovo Ústí sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Sezimovo Ústí.