Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šibuljina

V meste Šibuljina (Chorvátsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šibuljina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šibuljina

Apartman Luka 1

9,9

Apartman Luka 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Luka 1. Apartman Luka 1 features garden views, free WiFi and free private parking, located in Šibuljina. Ubytovanie Apartman Luka 1 sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camp Sibuljina

8,8

Camp Sibuljina

Ubytovanie (Dovolenkový park) Camp Sibuljina. Kemping Sibuljina je situovaný v malom pobrežnom mestečku Tribanj Šibuljina, len niekoľko krokov od kamenistej pláže. Ubytovanie Camp Sibuljina sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vedrana

8,7

Apartments Vedrana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vedrana. Ubytovacie zariadenie Apartments Vedrana sa nachádza v letovisku Šibuljina a ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Vedrana sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes Vila Punta

8,6

Mobile Homes Vila Punta

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Vila Punta. Mobilné domy Vila Punta sa nachádzajú v meste Tribanj-Kruščica, 50 km od Zadaru. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi a vonkajší bazén. Ubytovanie Mobile Homes Vila Punta sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Tribanj Sibuljina 29

6,4

Holiday home Tribanj Sibuljina 29

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Tribanj Sibuljina 29. Featuring barbecue facilities, Holiday home Tribanj Sibuljina 29 features accommodation in Šibuljina with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday home Tribanj Sibuljina 29 sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mileti

Villa Mileti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mileti. Featuring an outdoor pool, Villa Mileti is a detached holiday home situated in Šibuljina in the Zadar County Region and is 68 km from Zadar. Ubytovanie Villa Mileti sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 290 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Kozjaca, Paklenica - 6565

Apartments with a parking space Kozjaca, Paklenica - 6565

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Kozjaca, Paklenica - 6565. Apartment Kozjaca 6565a offers accommodation in Šibuljina, 27 km from Zadar and 45 km from Novalja. Ubytovanie Apartments with a parking space Kozjaca, Paklenica - 6565 sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Tribanj Sibuljina 30

Holiday home Tribanj Sibuljina 30

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Tribanj Sibuljina 30. Holiday home Tribanj Sibuljina 30 is situated in Šibuljina and offers barbecue facilities. This holiday home also features free WiFi. Ubytovanie Holiday home Tribanj Sibuljina 30 sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marjan

Apartman Marjan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marjan. Featuring a garden, a private beach area, and barbecue facilities, Apartman Marjan offers accommodation in Šibuljina with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartman Marjan sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Tribanj Sibuljina, Paklenica - 17818

Apartments by the sea Tribanj Sibuljina, Paklenica - 17818

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tribanj Sibuljina, Paklenica - 17818. Situated in Šibuljina in the Zadar County region, Apartments by the sea Tribanj Sibuljina, Paklenica - 17818 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Tribanj Sibuljina, Paklenica - 17818 sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Edda

Villa Edda

Ubytovanie (Apartmán) Villa Edda. Ubytovanie Villa Edda sa nachádza v meste Šibuljina. Najbližšie letisko Zadar je vzdialené 53 km. Ubytovanie Villa Edda sa nachádza v meste Šibuljina (Chorvátsko - Zadar).

Ubytovanie v meste Šibuljina

Mesto Šibuljina sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Šibuljina.