Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sihelné

V meste Sihelné (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sihelné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sihelné

Ski Grúniky - koliba

9,5

Ski Grúniky - koliba

Ubytovanie Ski Grúniky - koliba. Set in Sihelné, within 43 km of Orava Castle and 13 km of Hala Miziowa, Ski Grúniky - koliba offers accommodation with ski-to-door access and free... Ubytovanie Ski Grúniky - koliba sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj).

Koliba Ski Grúniky

9,1

Koliba Ski Grúniky

Ubytovanie (Penzión) Koliba Ski Grúniky. Ubytovanie Koliba Ski Grúniky sa nachádza v meste Sihelné a môže sa pochváliť záhradou a reštauráciou. Priamo na mieste sa predávajú skipasy. Ubytovanie Koliba Ski Grúniky sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Koliba Ski Grúniky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Koliba Ski Grúniky momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzion Beskydy

8,6

Penzion Beskydy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Beskydy. Penzión Beskydy sa nachádza v obci Sihelné, 1 km od lyžiarskeho strediska Sihelné. Ubytovanie Penzion Beskydy sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Beskydy má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Beskydy momentálne evidujeme 60 recenzií.

Ski Grúniky - chatky

8,3

Ski Grúniky - chatky

Ubytovanie Ski Grúniky - chatky. Ubytovanie Ski Grúniky - chatky sa nachádza v obci Sihelné v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Ski Grúniky - chatky sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod pilskom

Chata pod pilskom

Ubytovanie (Apartmán) Chata pod pilskom. Chata pod pilskom sa nachádza v obci Sihelné. Má bezplatné Wi-Fi, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata pod pilskom sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Chata pod pilskom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sihelné

Mesto Sihelné sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sihelné.