Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sihelné

V meste Sihelné (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sihelné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sihelné

Apartmány Rožec

9,7

Apartmány Rožec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Rožec. Apartmány Rožec sa nachádzajú v obci Sihelné v Žilinskom kraji a ponúkajú terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmány Rožec sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj).

Koliba Ski Grúniky

9,1

Koliba Ski Grúniky

Ubytovanie (Penzión) Koliba Ski Grúniky. Ubytovanie Koliba Ski Grúniky sa nachádza v meste Sihelné a môže sa pochváliť záhradou a reštauráciou. Priamo na mieste sa predávajú skipasy. Ubytovanie Koliba Ski Grúniky sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Koliba Ski Grúniky má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Koliba Ski Grúniky momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzion Beskydy

8,6

Penzion Beskydy

Ubytovanie (Penzión) Penzion Beskydy. Penzión Beskydy sa nachádza v obci Sihelné, 1 km od lyžiarskeho strediska Sihelné. Ubytovanie Penzion Beskydy sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Beskydy má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Beskydy momentálne evidujeme 60 recenzií.

Lodge Tri Duby

Lodge Tri Duby

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Tri Duby. Ubytovanie Lodge Tri Duby sa nachádza v obci Sihelné. V tejto chate je k dispozícii spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi. Nechýba ani terasa. Ubytovanie Lodge Tri Duby sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Lodge Tri Duby nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata pod pilskom

Chata pod pilskom

Ubytovanie (Apartmán) Chata pod pilskom. Chata pod pilskom sa nachádza v obci Sihelné. Má bezplatné Wi-Fi, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata pod pilskom sa nachádza v meste Sihelné (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chata pod pilskom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sihelné

Mesto Sihelné sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sihelné.