Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šimuni

V meste Šimuni (Chorvátsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šimuni

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šimuni

Apartment Laura

9,8

Apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laura. Featuring sea views, Apartment Laura provides accommodation with a patio and a kettle, around 450 metres from Saint Nicholas Beach. Ubytovanie Apartment Laura sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone & Salt Studio Apartment

9,7

Stone & Salt Studio Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Stone & Salt Studio Apartment. Situated in Šimuni, 200 metres from Vruljica Beach and 300 metres from Saint Nicholas Beach, Stone & Salt Studio Apartment features accommodation with free... Ubytovanie Stone & Salt Studio Apartment sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neva Apartments

9,5

Neva Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Neva Apartments. Located in Šimuni in the Pag Island region and Vruljica Beach reachable within 100 metres, Neva Apartments provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Neva Apartments sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Simuni 66

9,5

Apartments Simuni 66

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Simuni 66. Located in Šimuni, Apartments Simuni 66 features free WiFi and air-conditioned units fitted with a kitchen. Ubytovanie Apartments Simuni 66 sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stara Kuća Apartments

9,5

Stara Kuća Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Stara Kuća Apartments. Ubytovacie zariadenie Stara Kuća Apartments sa nachádza v obci Šimuni na ostrove Pag, 300 metrov od pláže Vruljica a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Stara Kuća Apartments sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina Simuni

9,4

Apartment Marina Simuni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina Simuni. Trojhviezdičkový apartmán Marina Simuni sa nachádza v letovisku Šimuni na ostrove Pag a má bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Marina Simuni sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive House

9,3

Olive House

Ubytovanie (Apartmány) Olive House. Ubytovacie zariadenie Olive House orientované smerom na pláž sa nachádza v meste Simuni a poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie... Ubytovanie Olive House sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments JTV

9,1

Apartments JTV

Ubytovanie (Apartmány) Apartments JTV. Ubytovacie zariadenie Apartments JTV sa nachádza v obci Kolan na ostrove Pag, neďaleko pláží Vruljica a Lanterna. Ubytovanie Apartments JTV sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Šimuni apartman

8,3

Šimuni apartman

Ubytovanie (Apartmány) Šimuni apartman. Ubytovacie zaraidenie Šimuni apartman sa nachádza v obci Šimuni na ostrove Pag a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Šimuni apartman sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zlatko&Goran

8,2

Apartment Zlatko&Goran

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zlatko&Goran. Apartmán Zlatko&Goran vám ponúka ubytovanie v letovisku Šimuni. Mesto Zadar je vzdialené 45 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Zlatko&Goran sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobilhome 209

Mobilhome 209

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobilhome 209. Situated in Šimuni, 100 metres from Two Sailors Beach and 150 metres from Diamond Beach, Mobilhome 209 features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Mobilhome 209 sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmani Salvia

apartmani Salvia

Ubytovanie (Apartmány) apartmani Salvia. Located in Šimuni, apartmani Salvia provides accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie apartmani Salvia sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home 193469

Holiday home 193469

Ubytovanie (Apartmány) Holiday home 193469. With barbecue facilities and a terrace, Holiday home 193469 is located in Šimuni and offers free WiFi. Ubytovanie Holiday home 193469 sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bosana

Apartment Bosana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bosana. Apartment Bosana is situated in Šimuni. The property has sea views. The apartment features a satellite TV and 3 bedrooms. Ubytovanie Apartment Bosana sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone & Salt Getaway Home

Stone & Salt Getaway Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone & Salt Getaway Home. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Stone & Salt Getaway Home can be found in Šimuni, close to Saint Nicholas Beach and... Ubytovanie Stone & Salt Getaway Home sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Room with balcony near the sea

Room with balcony near the sea

Ubytovanie (Privát) Room with balcony near the sea. Situated in Šimuni, Room with balcony near the see features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This homestay offers a terrace. Ubytovanie Room with balcony near the sea sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rona apartments Goran

Rona apartments Goran

Ubytovanie (Apartmány) Rona apartments Goran. Situated in Šimuni, Rona apartments Goran offers free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytovanie Rona apartments Goran sa nachádza v meste Šimuni (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v meste Šimuni

Mesto Šimuni sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Šimuni.