Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sisak

V meste Sisak (Chorvátsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sisak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sisak

Apartment Sladic

9,8

Apartment Sladic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sladic. Situated in Sisak in the Sisak-Moslavina County region, Apartment Sladic features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Sladic sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Luna ****

9,6

Studio apartman Luna ****

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Luna ****. Studio apartman Luna **** is set in Sisak and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Studio apartman Luna **** sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MASTER apartman

9,5

MASTER apartman

Ubytovanie (Apartmán) MASTER apartman. MASTER apartman is situated in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytovanie MASTER apartman sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman A'la

9,5

Apartman A'la

Ubytovanie (Apartmán) Apartman A'la. Apartman A'la is located in Sisak. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartman A'la sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tradicije Cigoc

9,1

Tradicije Cigoc

Ubytovanie (Penzión) Tradicije Cigoc. Tradicije Cigoc is a family-run hotel situated within the peaceful landscape of Lonjsko Polje Nature Park. Ubytovanie Tradicije Cigoc sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klet

9

Apartment Klet

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Klet. Apartment Klet is located in Sisak and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartment Klet sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rural Tourism Family Ravlic

8,7

Rural Tourism Family Ravlic

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rural Tourism Family Ravlic. Ubytovania Rural Tourism sa nachádza v 200-ročnej chalupe, ktorá je súčasťou kultúrneho dedičstva Chorvátska. Ubytovanie Rural Tourism Family Ravlic sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bokun Apartments III

8,4

Bokun Apartments III

Ubytovanie (Apartmány) Bokun Apartments III. Apartmány Bijela lađa III sa nachádzajú v meste Sisak a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Záhreb je vzdialený 49 km. Ubytovanie Bokun Apartments III sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bokun Apartments I

7,9

Bokun Apartments I

Ubytovanie (Apartmány) Bokun Apartments I. Featuring a restaurant, bar fitness centre and sauna, Bokun Apartments I offers self-catering accommodation with a patio and views of the Kupa River. Ubytovanie Bokun Apartments I sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bokun Apartments II

7,7

Bokun Apartments II

Ubytovanie (Apartmány) Bokun Apartments II. Ubytovacie zariadenie Bokun Apartments II, ktoré sa nachádza v meste Sisak, 50 km od mesta Topusko, ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bokun Apartments II sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County).

Guest House Sisak

7,7

Guest House Sisak

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sisak. Penzión Sisak sa nachádza v centre mesta Sisak, 48 km od Záhrebu. Ubytovanie Guest House Sisak sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Panonija

7,2

Hotel Panonija

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panonija. Trojhviezdičkový hotel Panonija sa nachádza v centre severochorvátskeho mesta Sisak, v blízkosti všetkých atrakcií. Ubytovanie Hotel Panonija sa nachádza v meste Sisak (Chorvátsko - Sisak-Moslavina County).

Ubytovanie v meste Sisak

Mesto Sisak sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Sisak.