Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šišan

V meste Šišan (Chorvátsko) máme celkom 103 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šišan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šišan

Twin Oaks

10

Twin Oaks

Ubytovanie (Apartmán) Twin Oaks. Boasting garden views, Twin Oaks offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.9 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Twin Oaks sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Lina (PUL458)

9,9

Apartment Haus Lina (PUL458)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lina (PUL458). Set in Šišan in the Istria region, Apartment Haus Lina (PUL458) features a terrace. Ubytovanie Apartment Haus Lina (PUL458) sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment TILA in Šišan

9,8

Apartment TILA in Šišan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TILA in Šišan. Apartment TILA in Šišan is situated in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment TILA in Šišan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kuca za odmor Sisan

9,7

kuca za odmor Sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) kuca za odmor Sisan. Kuca za odmor Sisan is set in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie kuca za odmor Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sisan 21

9,7

Apartment Sisan 21

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sisan 21. Apartment Sisan 21 is located in Šišan and offers barbecue facilities. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Sisan 21 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drago

9,6

Apartment Drago

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Drago. Apartmán Drago sa nachádza v tichej časti obce Šišan, 2,5 km od letoviska Medulin a jeho pláží. Ubytovanie Apartment Drago sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sisan

9,5

Apartment Sisan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sisan. Apartment Sisan is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Enna

9,4

Apartman Enna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Enna. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v letovisku Šišan. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Mesto Rovinj je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartman Enna sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sarita

9,4

Holiday Home Sarita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sarita. Holiday Home Sarita is located in Šišan and offers a restaurant, free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Holiday Home Sarita sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Laura

9,4

Apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laura. Apartmán Laura s vonkajším bazénom sa nachádza v obci Šišan. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartment Laura sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana & Samanta

9,3

Apartments Ana & Samanta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana & Samanta. Offering a garden, Apartmani "Ana" i "Samanta" offers accommodation in Šišan. Rovinj is 35 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Ana & Samanta sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anabella

9,2

Apartment Anabella

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anabella. Set in Šišan in the Istria region, Apartment Anabella has a patio and pool views. Ubytovanie Apartment Anabella sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matej

9,2

Apartment Matej

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matej. Apartment Matej is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Matej sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tatjana

9,1

Tatjana

Ubytovanie (Apartmán) Tatjana. Tatjana is located in Šišan and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Tatjana sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirjana I

8,5

Apartment Mirjana I

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mirjana I. Situated in Šišan, 5 km from Medulin, Apartment Mirjana I features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mirjana I sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustica

8,3

Rustica

Ubytovanie (Vila) Rustica. Boasting pool views, Rustica offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.2 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Rustica sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Lejla

8,1

Apartment Lejla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lejla. Apartmán Lejla sa nachádza v obci Šišan a ponúka gril a záhradu. Na mieste sa nachádza terasa, odkiaľ sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Lejla sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nella Apartments

7,4

Nella Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Nella Apartments. Apartmány Nella sa nachádzajú v obci Šišan. Ponúkajú gril a terasu. Mesto Rovinj je vzdialené 35 km. Ubytovanie Nella Apartments sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Lina (PUL455)

Apartment Haus Lina (PUL455)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lina (PUL455). Set in Šišan in the Istria region, Apartment Haus Lina (PUL455) has a balcony. Ubytovanie Apartment Haus Lina (PUL455) sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Samanta

Apartment Samanta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Samanta. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Samanta is set in Šišan. Ubytovanie Apartment Samanta sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan

A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan. Located in Šišan, A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Ra

Holiday House Ra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Ra. Situated in Šišan in the Istria region, Holiday House Ra has a garden. Ubytovanie Holiday House Ra sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family 2 bedroom apartment

Family 2 bedroom apartment

Ubytovanie (Apartmán) Family 2 bedroom apartment. Set in Ližnjan, Family 2 bedroom apartment offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 5 km from Medulin. Ubytovanie Family 2 bedroom apartment sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Family apartment Laura

Family apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Family apartment Laura. Located in Šišan in the Istria region, Family apartment Laura has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Family apartment Laura sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

eden 2

eden 2

Ubytovanie (Apartmán) eden 2. Eden 2 is located in Šišan. The accommodation features free WiFi. Rovinj is 34 km from the apartment, while Poreč is 49 km from the property. Ubytovanie eden 2 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Mina

Casa Mina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Mina. Offering free WiFi and free private parking, Casa Mina is set in Šišan, just 1.9 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Casa Mina sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Natasa

Holiday Home Natasa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Natasa. Located in Šišan, Holiday Home Natasa features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Natasa sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Noal

Holiday Home Noal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Noal. Featuring a garden, private pool and pool views, Holiday Home Noal is set in Šišan. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Noal sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Sisan/Istrien 38180

Holiday home in Sisan/Istrien 38180

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Sisan/Istrien 38180. Holiday home in Sisan/Istrien 38180 in Šišan provides accommodation with free WiFi, 2 km from Beach Liznjan, 2.3 km from Belvedere Beach and 2. Ubytovanie Holiday home in Sisan/Istrien 38180 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartment Maja

Studio Apartment Maja

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Maja. Studio Apartment Maja is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 6 km from Medulin. Ubytovanie Studio Apartment Maja sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Markulin

Vila Markulin

Ubytovanie (Vila) Vila Markulin. Featuring pool views, Vila Markulin provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.8 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Vila Markulin sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 281 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ganz neu Villa Tina *****

Ganz neu Villa Tina *****

Ubytovanie (Vila) Ganz neu Villa Tina *****. Featuring pool views, Ganz neu Villa Tina ***** provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.7 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Ganz neu Villa Tina ***** sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sisan 18

Holiday home Sisan 18

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sisan 18. Located in Šišan in the Istria region, Holiday home Sisan 18 is a 4-star property featuring free WiFi. This holiday home offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Sisan 18 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 539 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Sisan

One-Bedroom Holiday Home in Sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Sisan. One-Bedroom Holiday Home in Sisan is set in Šišan. The air-conditioned accommodation is 50 km from Rovinj. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms is situated in Šišan and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Sisan

Three-Bedroom Holiday Home in Sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Sisan. Set in Šišan, Three-Bedroom Holiday Home in Sisan provides a private pool. Guests are welcome to go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Montiron

Apartment Montiron

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Montiron. Apartment Montiron is situated in Šišan and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Apartment Montiron sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Michelle

Holiday Home Michelle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Michelle. Holiday Home Michelle is located in Šišan and offers a seasonal outdoor swimming pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Michelle sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Geraeumige-Familien-Ferienwohnung

Geraeumige-Familien-Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Geraeumige-Familien-Ferienwohnung. Set in Šišan, Geraeumige-Familien-Ferienwohnung offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 5 km from Medulin. Ubytovanie Geraeumige-Familien-Ferienwohnung sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Eden

Eden

Ubytovanie (Apartmán) Eden. Eden is located in Šišan and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Eden sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Villa Eni Medulin Sisan heated pool

Villa Eni Medulin Sisan heated pool

Ubytovanie (Vila) Villa Eni Medulin Sisan heated pool. Villa Eni is situated in Šišan and offers a garden and a terrace. This villa also features free WiFi. Ubytovanie Villa Eni Medulin Sisan heated pool sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ema

Villa Ema

Ubytovanie (Vila) Villa Ema. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Ema is located in Šišan. Ubytovanie Villa Ema sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Villa Alba Bianca

Villa Alba Bianca

Ubytovanie (Vila) Villa Alba Bianca. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Alba Bianca is set in Šišan. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Villa Alba Bianca sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anamaria

Villa Anamaria

Ubytovanie (Vila) Villa Anamaria. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Anamaria is located in Šišan. Ubytovanie Villa Anamaria sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Michelle

Villa Michelle

Ubytovanie (Vila) Villa Michelle. Boasting pool views, Villa Michelle offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities, around 2. Ubytovanie Villa Michelle sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Vela (PUL451)

Holiday Home Haus Vela (PUL451)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Vela (PUL451). Situated in Šišan, Holiday Home Haus Vela (PUL451) features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Haus Vela (PUL451) sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laura

Laura

Ubytovanie (Vila) Laura. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Laura features accommodation in Šišan with free WiFi and pool views. Ubytovanie Laura sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sisan IJ-1826

Holiday home Sisan IJ-1826

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sisan IJ-1826. Located in Šišan in the Istria region, Holiday home Sisan IJ-1826 is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Holiday home Sisan IJ-1826 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Sisan/Istrien 40077

Apartment in Sisan/Istrien 40077

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Sisan/Istrien 40077. Apartmán in Sisan/Istrien 40077 sa nachádza v obci Šišan. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Apartmán je vybavený TV a má 3 spálne. Ubytovanie Apartment in Sisan/Istrien 40077 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sisan V

Apartment Sisan V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sisan V. Apartment Sisan V is located in Šišan. This property offers access to darts. The apartment features a satellite TV. Ubytovanie Apartment Sisan V sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Markulin

Villa Markulin

Ubytovanie (Apartmán) Villa Markulin. Boasting an outdoor pool and pool views, Villa Markulin is situated in Šišan. Ubytovanie Villa Markulin sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 275 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Šišan

Mesto Šišan sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 103 hotelov a ubytovanie v meste Šišan.