Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Šišan

V meste Šišan (Chorvátsko) máme celkom 103 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Šišan

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Šišan

Twin Oaks

10

Twin Oaks

Ubytovanie (Apartmán) Twin Oaks. Boasting garden views, Twin Oaks offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.9 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Twin Oaks sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Lina (PUL458)

9,9

Apartment Haus Lina (PUL458)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lina (PUL458). Set in Šišan in the Istria region, Apartment Haus Lina (PUL458) features a terrace. Ubytovanie Apartment Haus Lina (PUL458) sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment TILA in Šišan

9,8

Apartment TILA in Šišan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TILA in Šišan. Apartment TILA in Šišan is situated in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment TILA in Šišan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Villa Edi - Sisan - Istria

9,7

Villa Edi - Sisan - Istria

Ubytovanie (Vila) Villa Edi - Sisan - Istria. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Edi - Sisan - Istria offers accommodation in Šišan with free WiFi and pool... Ubytovanie Villa Edi - Sisan - Istria sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

kuca za odmor Sisan

9,7

kuca za odmor Sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) kuca za odmor Sisan. Kuca za odmor Sisan is set in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie kuca za odmor Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Sisan 21

9,7

Apartment Sisan 21

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sisan 21. Apartment Sisan 21 is located in Šišan and offers barbecue facilities. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Sisan 21 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Drago

9,6

Apartment Drago

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Drago. Apartmán Drago sa nachádza v tichej časti obce Šišan, 2,5 km od letoviska Medulin a jeho pláží. Ubytovanie Apartment Drago sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Sisan

9,5

Apartment Sisan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sisan. Apartment Sisan is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartman Enna

9,4

Apartman Enna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Enna. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v letovisku Šišan. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Mesto Rovinj je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartman Enna sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Sarita

9,4

Holiday Home Sarita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sarita. Holiday Home Sarita is located in Šišan and offers a restaurant, free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Holiday Home Sarita sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Laura

9,4

Apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laura. Apartmán Laura s vonkajším bazénom sa nachádza v obci Šišan. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartment Laura sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Ana & Samanta

9,3

Apartments Ana & Samanta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana & Samanta. Offering a garden, Apartmani "Ana" i "Samanta" offers accommodation in Šišan. Rovinj is 35 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Ana & Samanta sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Anabella

9,2

Apartment Anabella

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anabella. Set in Šišan in the Istria region, Apartment Anabella has a patio and pool views. Ubytovanie Apartment Anabella sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Matej

9,2

Apartment Matej

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matej. Apartment Matej is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Matej sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Tatjana

9,1

Tatjana

Ubytovanie (Apartmán) Tatjana. Tatjana is located in Šišan and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Tatjana sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Mirjana I

8,5

Apartment Mirjana I

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mirjana I. Situated in Šišan, 5 km from Medulin, Apartment Mirjana I features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mirjana I sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Lejla

8,1

Apartment Lejla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lejla. Apartmán Lejla sa nachádza v obci Šišan a ponúka gril a záhradu. Na mieste sa nachádza terasa, odkiaľ sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Lejla sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartments EDEN

8,1

Apartments EDEN

Ubytovanie (Apartmány) Apartments EDEN. Providing garden views, Apartments EDEN in Šišan provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden, barbecue facilities and a... Ubytovanie Apartments EDEN sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Nella Apartments

7,4

Nella Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Nella Apartments. Apartmány Nella sa nachádzajú v obci Šišan. Ponúkajú gril a terasu. Mesto Rovinj je vzdialené 35 km. Ubytovanie Nella Apartments sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Dino 2067

Apartment Dino 2067

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dino 2067. Situated in Šišan in the Istria region, Apartment Dino 2067 has a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Dino 2067 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Family apartment Laura

Family apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Family apartment Laura. Located in Šišan in the Istria region, Family apartment Laura has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Family apartment Laura sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

eden 2

eden 2

Ubytovanie (Apartmán) eden 2. Eden 2 is located in Šišan. The accommodation features free WiFi. Rovinj is 34 km from the apartment, while Poreč is 49 km from the property. Ubytovanie eden 2 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartment Maja

Studio Apartment Maja

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Maja. Studio Apartment Maja is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 6 km from Medulin. Ubytovanie Studio Apartment Maja sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Three-Bedroom Holiday Home in Sisan

Three-Bedroom Holiday Home in Sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Sisan. Set in Šišan, Three-Bedroom Holiday Home in Sisan provides a private pool. Guests are welcome to go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms is situated in Šišan and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Sisan w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Ganz neu Villa Tina *****

Ganz neu Villa Tina *****

Ubytovanie (Vila) Ganz neu Villa Tina *****. Featuring pool views, Ganz neu Villa Tina ***** provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.7 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Ganz neu Villa Tina ***** sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Sisan 18

Holiday home Sisan 18

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sisan 18. Located in Šišan in the Istria region, Holiday home Sisan 18 is a 4-star property featuring free WiFi. This holiday home offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Sisan 18 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Lina (PUL455)

Apartment Haus Lina (PUL455)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lina (PUL455). Set in Šišan in the Istria region, Apartment Haus Lina (PUL455) has a balcony. Ubytovanie Apartment Haus Lina (PUL455) sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Vila Markulin

Vila Markulin

Ubytovanie (Vila) Vila Markulin. Featuring pool views, Vila Markulin provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.8 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Vila Markulin sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Casa Mina

Casa Mina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Mina. Offering free WiFi and free private parking, Casa Mina is set in Šišan, just 1.9 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Casa Mina sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Natasa

Holiday Home Natasa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Natasa. Located in Šišan, Holiday Home Natasa features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Natasa sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Noal

Holiday Home Noal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Noal. Featuring a garden, private pool and pool views, Holiday Home Noal is set in Šišan. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Noal sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Holiday House Ra

Holiday House Ra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Ra. Situated in Šišan in the Istria region, Holiday House Ra has a garden. Ubytovanie Holiday House Ra sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Apartment Samanta

Apartment Samanta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Samanta. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Samanta is set in Šišan. Ubytovanie Apartment Samanta sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Villa Markulin, Šišan

Villa Markulin, Šišan

Ubytovanie (Vila) Villa Markulin, Šišan. Boasting garden views, Villa Markulin, Šišan features accommodation with an outdoor swimming pool, around 2.8 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Villa Markulin, Šišan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Sunny apartment with pool

Sunny apartment with pool

Ubytovanie (Apartmán) Sunny apartment with pool. Situated in Šišan, Sunny apartment with pool features accommodation with a private pool. Ubytovanie Sunny apartment with pool sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Charming Villa Casa San Pietro near the beach

Charming Villa Casa San Pietro near the beach

Ubytovanie (Vila) Charming Villa Casa San Pietro near the beach. Charming Villa Casa San Pietro near the beach is located in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Charming Villa Casa San Pietro near the beach sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

House Letizia 2147

House Letizia 2147

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Letizia 2147. Situated in Šišan in the Istria region, House Letizia 2147 has a terrace. Ubytovanie House Letizia 2147 sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Mirela

Holiday Home Mirela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mirela. Holiday Home Mirela is set in Šišan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Mirela sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan

A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan. Located in Šišan, A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie A Beautiful Holiday Home with Private Pool in sisan sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Villa Pietra

Villa Pietra

Ubytovanie (Vila) Villa Pietra. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Pietra is located in Šišan. It features free WiFi and a terrace. Ubytovanie Villa Pietra sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Vila Donatella

Vila Donatella

Ubytovanie (Vila) Vila Donatella. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Donatella is located in Šišan. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Vila Donatella sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Vila Antonio

Vila Antonio

Ubytovanie (Vila) Vila Antonio. Featuring pool views, Vila Antonio provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.9 km from Beach Cove Kale Liznjan. Ubytovanie Vila Antonio sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Viktorija Villa

Viktorija Villa

Ubytovanie (Vila) Viktorija Villa. Viktorija Villa is a villa located in Šišan. This villa provides air-conditioned accommodation with a terrace. The villa is fitted with a satellite TV. Ubytovanie Viktorija Villa sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Vila Sissano

Vila Sissano

Ubytovanie (Vila) Vila Sissano. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Vila Sissano is located in Šišan. Ubytovanie Vila Sissano sa nachádza v meste Šišan (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Šišan

Mesto Šišan sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 103 hotelov a ubytovanie v meste Šišan.