Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sittersdorf

V meste Sittersdorf (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sittersdorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sittersdorf

Ferienhaus Mochorko

8,8

Ferienhaus Mochorko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Mochorko. Ferienhaus Mochorko is situated in Sittersdorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Mochorko sa nachádza v meste Sielach 48 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familienhotel Schmautz

8,2

Familienhotel Schmautz

Ubytovanie (Hotel) Familienhotel Schmautz. Surrounded by the gentle hills of Southern Carinthia and boasting a large garden, Familienhotel Schmautz is quietly situated 10 km south of Lake Klopein. Ubytovanie Familienhotel Schmautz sa nachádza v meste Jerischach 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weitzer Fisherlodge & Wassermühle

Weitzer Fisherlodge & Wassermühle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Weitzer Fisherlodge & Wassermühle. Featuring private pool, Weitzer Fisherlodge & Wassermühle is located on the beachfront in Sittersdorf. Ubytovanie Weitzer Fisherlodge & Wassermühle sa nachádza v meste Dullach 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sittersdorf

Mesto Sittersdorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sittersdorf.