Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Skalka

V meste Skalka (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Skalka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Skalka

Statek u kapličky

9,6

Statek u kapličky

Ubytovanie (Penzión) Statek u kapličky. Penzión Statek u kapličky sa nachádza v obci Skalka a má záhradu i terasu. Ubytovanie Statek u kapličky sa nachádza v meste Skalka (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Statek u kapličky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Statek u kapličky momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion Skalka

9,5

Penzion Skalka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Skalka. Penzion Skalka sa nachádza v obci Skalka a má záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky izby v penzióne majú priestor na posedenie. Ubytovanie Penzion Skalka sa nachádza v meste Skalka (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Skalka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Skalka momentálne evidujeme 120 recenzií.

Ubytovanie v meste Skalka

Mesto Skalka sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Skalka.