Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Skalka

V meste Skalka (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Skalka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Skalka

Statek u kapličky

9,6

Statek u kapličky

Ubytovanie (Penzión) Statek u kapličky. Penzión Statek u kapličky sa nachádza v obci Skalka a má záhradu i terasu. Ubytovanie Statek u kapličky sa nachádza v meste Skalka (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Statek u kapličky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Statek u kapličky momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion Skalka

9,5

Penzion Skalka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Skalka. Penzion Skalka sa nachádza v obci Skalka a má záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky izby v penzióne majú priestor na posedenie. Ubytovanie Penzion Skalka sa nachádza v meste Skalka (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Skalka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Skalka momentálne evidujeme 120 recenzií.

Vinné sklepy Skalák

4,8

Vinné sklepy Skalák

Ubytovanie (Hotel) Vinné sklepy Skalák. Located in Skalka, Vinné sklepy Skalák features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Vinné sklepy Skalák sa nachádza v meste Skalka (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Skalka

Mesto Skalka sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Skalka.