Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sklené Teplice

V meste Sklené Teplice (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sklené Teplice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sklené Teplice

Grand Spa Holiday Home II

10

Grand Spa Holiday Home II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Spa Holiday Home II. Dovolenkový dom Grand Spa Holiday Home II sa nachádza v obci Sklené Teplice a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Grand Spa Holiday Home II sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Grand Spa Holiday Home

9,8

Grand Spa Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Spa Holiday Home. Dovolenkový dom Grand Spa sa nachádza v Sklených Tepliciach, 13 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Grand Spa Holiday Home sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Grand Spa Holiday Home má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Grand Spa Holiday Home momentálne evidujeme 28 recenzií.

Ubytovanie pod Hradom

9,5

Ubytovanie pod Hradom

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie pod Hradom. Ubytovanie Pod Hradom je obklopené Štiavnickými vrchmi v obci Sklené Teplice a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch a bezplatné... Ubytovanie Ubytovanie pod Hradom sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytovanie pod Hradom má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Ubytovanie pod Hradom momentálne evidujeme 59 recenzií.

Chata Sklene Teplice

9,4

Chata Sklene Teplice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Sklene Teplice. Chata Sklené Teplice sa nachádza na okraji Sklených Teplíc a je obklopená Štiavnickými vrchmi. Ubytovanie Chata Sklene Teplice sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chata Sklene Teplice má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Chata Sklene Teplice momentálne evidujeme 8 recenzií.

Drevenica Láne

9,2

Drevenica Láne

Ubytovanie (Vila) Drevenica Láne. Drevenica Láne sa nachádza v Sklených Tepliciach a ponúka ubytovanie s terasou. Počas pobytu môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Drevenica Láne sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Centrum

8,5

Penzion Centrum

Ubytovanie (Penzión) Penzion Centrum. Penzión Centrum sa nachádza v centre Sklených Teplíc, len 100 metrov od miestnych termálnych kúpeľov. Ubytovanie Penzion Centrum sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion Centrum má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Centrum momentálne evidujeme 83 recenzií.

Chata nad jazerom.

8,5

Chata nad jazerom.

Ubytovanie Chata nad jazerom.. Chata nad jazerom. Is located in Sklené Teplice, 15 km from Water Paradise Vyhne, 16 km from New Chateau Banska Stiavnica, and 16 km from The Church of St. Ubytovanie Chata nad jazerom. sa nachádza v meste Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Sklené Teplice

Mesto Sklené Teplice sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Sklené Teplice.