Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Škofja Loka

V meste Škofja Loka (Slovinsko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Škofja Loka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Škofja Loka

Apartments Cvetje v Jeseni

9,8

Apartments Cvetje v Jeseni

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cvetje v Jeseni. Featuring free Wi-Fi, Apartments Cvetje v Jeseni is surrounded by nature in Škofja Loka, 30 km from Ljubljana. Ubytovanie Apartments Cvetje v Jeseni sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leyla

9,7

Leyla

Ubytovanie (Apartmán) Leyla. Featuring a spa bath, Leyla is located in Škofja Loka. Ubytovanie Leyla sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Berglez

9,7

Apartment Berglez

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Berglez. Located in Škofja Loka in the Gorenjska region, Apartment Berglez provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Berglez sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turizem Loka Bed and Breakfast

9,6

Turizem Loka Bed and Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Turizem Loka Bed and Breakfast. Located in the charming medieval city of Skofja Loka, 400 metres from the old town core, Turizem Loka Bed and Breakfast offers air-conditioned rooms, a spa... Ubytovanie Turizem Loka Bed and Breakfast sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Klanika

9,6

Chalet Klanika

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Klanika. Located in Škofja Loka, 3.6 km from Ski centre Stari Vrh, Klanika features a living room with a flat-screen TV, and a garden with a barbecue. Ubytovanie Chalet Klanika sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sopar

9,6

Apartment Sopar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sopar. Featuring a garden and a terrace, Apartment Sopar offers accommodation in Škofja Loka with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Sopar sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel garni Paleta

9,4

Hotel garni Paleta

Ubytovanie (Hotel) Hotel garni Paleta. Set in Škofja Loka, Hotel garni Paleta provides a private beach area, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Hotel garni Paleta sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist farm Megušar

9,4

Tourist farm Megušar

Ubytovanie (Farma) Tourist farm Megušar. Tourist farm Megušar is located in Škofja Loka. Free WiFi access is available in this farm stay. The accommodation will provide you with air conditioning. Ubytovanie Tourist farm Megušar sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mini Hotel

9,3

Mini Hotel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Mini Hotel. Situated in Škofja Loka, 41 km from Cerkno, Mini Hotel features a bar and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a... Ubytovanie Mini Hotel sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room Old City

9,1

Room Old City

Ubytovanie (Privát) Room Old City. Set in Škofja Loka in the Gorenjska region, Room Old City features a patio and garden views. Ubytovanie Room Old City sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Kveder

9,1

Guest House Kveder

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kveder. Situated in Škofja Loka, Guest House Kveder has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytovanie Guest House Kveder sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Šmid

8,8

Apartma Šmid

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Šmid. Located in Škofja Loka, 41 km from Cerkno, Apartma Šmid provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartma Šmid sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Vasi restavracija in prenočišča

Na Vasi restavracija in prenočišča

Ubytovanie (Hotel) Na Vasi restavracija in prenočišča. Na Vasi restavracija in prenočišča features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Škofja Loka. Ubytovanie Na Vasi restavracija in prenočišča sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zamorc

Hotel Zamorc

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zamorc. Set in Škofja Loka, Hotel Zamorc offers 4-star accommodation with a terrace. Ubytovanie Hotel Zamorc sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

4Seasons

4Seasons

Ubytovanie (Apartmán) 4Seasons. Located in Škofja Loka, 4Seasons provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views and is 38 km from Cerkno. Ubytovanie 4Seasons sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cafe Vahtnca

Cafe Vahtnca

Ubytovanie (Privát) Cafe Vahtnca. Located in Škofja Loka, Cafe Vahtnca provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie Cafe Vahtnca sa nachádza v meste Škofja Loka (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Škofja Loka

Mesto Škofja Loka sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Škofja Loka.