Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slatina

V meste Slatina (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slatina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slatina

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ana. Situated in Slatina, Apartmani Ana features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Ana sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Business Club

8,5

Business Club

Ubytovanie (Hostinec) Business Club. Set in Slatina, Business Club has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. This 3-star inn offers valet parking. Ubytovanie Business Club sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petra

7,5

Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra is set in Slatina and offers a terrace. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Petra sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Pinta

6,5

Guest House Pinta

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pinta. Located in Slatina, Guest House Pinta features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest House Pinta sa nachádza v meste Slatina (Chorvátsko - Virovitica-Podravina County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Slatina

Mesto Slatina sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Slatina.