Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slatinice

V meste Slatinice (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slatinice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slatinice

Penzion U Veterána

8,5

Penzion U Veterána

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Veterána. Penzion U Veterána is in the spa town of Slatinice, just 14 km from Olomouc. Ubytovanie Penzion U Veterána sa nachádza v meste Slatinice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Veterána má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion U Veterána momentálne evidujeme 234 recenzií.

Penzion na Figleně

Penzion na Figleně

Ubytovanie (Penzión) Penzion na Figleně. Offering free WiFi, Penzion na Figleně is set in Slatinice. Guests can make use of a terrace. Every room has a private bathroom. Ubytovanie Penzion na Figleně sa nachádza v meste Slatinice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion na Figleně

Penzion na Figleně

Ubytovanie (Penzión) Penzion na Figleně. Located in Slatinice, Penzion na Figleně features a restaurant. Ubytovanie Penzion na Figleně sa nachádza v meste Slatinice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion na Figleně

Penzion na Figleně

Ubytovanie (Penzión) Penzion na Figleně. Penzion na Figleně is located in Slatinice and features a terrace. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Penzion na Figleně sa nachádza v meste Slatinice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Slatinice

Mesto Slatinice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Slatinice.