Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sliač

V meste Sliač (Slovensko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sliač

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sliač

Villa Golf

9,3

Villa Golf

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Golf. Vila Golf sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač a k dispozícii máte veľkú záhradu a sezónny bazén so slanou vodou. Ubytovanie Villa Golf sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa Golf má celkové hodnotenie 9,3. Pre Bed and breakfast Villa Golf momentálne evidujeme 161 recenzií.

Hotel Kaskady

9,3

Hotel Kaskady

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaskady. Wellness a kongresový hotel Kaskády sa nachádza na úpätí Kremnických vrchov v obci Sliač - Sielnica, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom. Ubytovanie Hotel Kaskady sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Kaskady má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Kaskady momentálne evidujeme 213 recenzií.

Villa Green

9

Villa Green

Ubytovanie (Hotel) Villa Green. Moderná vila Green sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač. Ubytovanie Villa Green sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Villa Green má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Villa Green momentálne evidujeme 444 recenzií.

Penzión na Rožku

8,5

Penzión na Rožku

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Rožku. Penzión Na Rožku sídli v pokojnej lokalite mesta Sliač, 2 km od Kúpeľov Sliač. Ubytovanie Penzión na Rožku sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión na Rožku má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzión na Rožku momentálne evidujeme 184 recenzií.

Ubytovanie na súkromí

8

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie na súkromí. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v mestečku Sliač v Banskobystrickom kraji a ponúka vám gril a terasu. Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ubytovanie na súkromí má celkové hodnotenie 8. Pre Vidiecky dom Ubytovanie na súkromí momentálne evidujeme 161 recenzií.

Kúpeľný Hotel Palace

7,1

Kúpeľný Hotel Palace

Ubytovanie (Hotel) Kúpeľný Hotel Palace. Kúpeľný hotel Palace sa nachádza v meste Sliač. Ponúka vám termálne kúpele a je obklopený parkom. Ubytovanie Kúpeľný Hotel Palace sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Kúpeľný Hotel Palace má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Kúpeľný Hotel Palace momentálne evidujeme 60 recenzií.

Tri Duby Golf Penzión

Tri Duby Golf Penzión

Ubytovanie (Penzión) Tri Duby Golf Penzión. Among the various facilities of this property are a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytovanie Tri Duby Golf Penzión sa nachádza v meste Sliač (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Sliač

Mesto Sliač sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Sliač.