Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slivnica

V meste Slivnica (Chorvátsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slivnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slivnica

Holiday Home Vila Dida Moj

10

Holiday Home Vila Dida Moj

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Vila Dida Moj. Located in Slivnica, 2.9 km from Beach Bokulja, Holiday Home Vila Dida Moj provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Vila Dida Moj sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mendula

9,9

Apartment Mendula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mendula. Apartmán Mendula sa nachádza v obci Slivnica a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory. Ubytovanie Apartment Mendula sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar).

Villa Jerolim

9,9

Villa Jerolim

Ubytovanie (Vila) Villa Jerolim. Villa Jerolim is a detached villa with an outdoor pool, situated in Slivnica. The property features views of the pool and is 24 km from Zadar. Ubytovanie Villa Jerolim sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Biko

9,7

Apartment Biko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Biko. Apartmán Biko ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením a výhľadom na more a hory v obci Slivnica. Hostia majú k dispozícii gril a záhradu. Ubytovanie Apartment Biko sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa di Nikola

9,6

Casa di Nikola

Ubytovanie (Vila) Casa di Nikola. Boasting pool views, Casa di Nikola features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.1 km from Beach Bokulja. Ubytovanie Casa di Nikola sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar).

NiVi

9,6

NiVi

Ubytovanie (Apartmán) NiVi. Set in Slivnica, 2 km from Beach Vinjerac and 2.6 km from Beach Tri drage, NiVi offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie NiVi sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slivnica Holiday

9,5

Apartments Slivnica Holiday

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slivnica Holiday. Apartmány Slivnica Holiday sa nachádzajú v dedine Slivnica. Ponúkajú ubytovanie s vonkajším bazénom, záhradou a grilom. Ubytovanie Apartments Slivnica Holiday sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fortuna

9

Fortuna

Ubytovanie (Apartmán) Fortuna. Featuring sea views, Fortuna offers accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Beach Bokulja. Ubytovanie Fortuna sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vini

Apartment Vini

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vini. Apartment Vini is located in Slivnica, 2.6 km from Beach Tri drage and 2.9 km from Beach Sipa, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Vini sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Danijela

Kuca za odmor Danijela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca za odmor Danijela. Kuca za odmor Danijela is situated in Slivnica. This holiday home features a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Kuca za odmor Danijela sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Slivnica Gornja 07

Holiday Home Slivnica Gornja 07

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Slivnica Gornja 07. Holiday Home Slivnica Gornja 07 is situated in Slivnica. Featuring free private parking, the holiday home is 2.8 km from Beach Bokulja. Ubytovanie Holiday Home Slivnica Gornja 07 sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Smojver

Villa Smojver

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Smojver. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Smojver is located in Slivnica. Ubytovanie Villa Smojver sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Smilje

Villa Smilje

Ubytovanie (Vila) Villa Smilje. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Smilje is situated in Slivnica. The property has pool views and is 29 km from Zadar. Ubytovanie Villa Smilje sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 276 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice apartment in Slivnica w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Slivnica w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Slivnica w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Slivnica w/ WiFi and 1 Bedrooms, boasting barbecue facilities, is situated in Slivnica, 2.8 km from Beach Tri drage and 2. Ubytovanie Nice apartment in Slivnica w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jovici-Razanac with Sea View 10

Holiday Home Jovici-Razanac with Sea View 10

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Jovici-Razanac with Sea View 10. Situated in Slivnica in the Zadar County region, Holiday Home Jovici-Razanac with Sea View 10 is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Jovici-Razanac with Sea View 10 sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Enni

Apartment Enni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Enni. Apartment Enni is set in Slivnica, 2.6 km from Beach Tri drage and 2.9 km from Beach Sipa, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Enni sa nachádza v meste Slivnica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Slivnica

Mesto Slivnica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Slivnica.