Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slovenska Bistrica

V meste Slovenska Bistrica (Slovinsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slovenska Bistrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slovenska Bistrica

Apartment Vintgar

9,7

Apartment Vintgar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vintgar. Featuring a spacious garden with barbecue facilities, Apartment Vintgar offers accommodation in Slovenska Bistrica, 22 km from Maribor. Ubytovanie Apartment Vintgar sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Panorama Glamping Hut

9,5

Panorama Glamping Hut

Ubytovanie (Kemping) Panorama Glamping Hut. Panorama Glamping Hut has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Slovenska Bistrica. Ubytovanie Panorama Glamping Hut sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Panorama Cottage

9,4

Panorama Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panorama Cottage. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Panorama Cottage is set in Slovenska Bistrica. Ubytovanie Panorama Cottage sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Gostišče Iršič

9

Gostišče Iršič

Ubytovanie (Penzión) Gostišče Iršič. Gostišče Iršič features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Slovenska Bistrica. Ubytovanie Gostišče Iršič sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Gostilna s prenocisci Danica

8,9

Gostilna s prenocisci Danica

Ubytovanie (Penzión) Gostilna s prenocisci Danica. Penzión Gostilna s prenocisci Danica sa nachádza v meste Slovenska Bistrica a ponúka detské ihrisko, výhľad na jazero a bar. Ubytovanie Gostilna s prenocisci Danica sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Hotel Leonardo

8,5

Hotel Leonardo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Leonardo. Komfortný a útulný hotel Leonardo, v meste Slovenska Bistrica, ponúka elegantné a priestranné izby v krásnom prostredí, 400 metrov od diaľnice. Ubytovanie Hotel Leonardo sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Guesthouse Veles

7,5

Guesthouse Veles

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Veles. Located in Slovenska Bistrica, Guesthouse Veles features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guesthouse Veles sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Apartments Spodnja Loznica

Apartments Spodnja Loznica

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Spodnja Loznica. Apartments Spodnja Loznica is located in Slovenska Bistrica and offers a restaurant. The accommodation is 22 km from Maribor. Ubytovanie Apartments Spodnja Loznica sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Center Vintgar

Center Vintgar

Ubytovanie (Penzión) Center Vintgar. With river views, Center Vintgar is located in Slovenska Bistrica and has free WiFi. Ubytovanie Center Vintgar sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Domačija Vrški

Domačija Vrški

Ubytovanie (Apartmán) Domačija Vrški. Domačija Vrški is located in Slovenska Bistrica. The air-conditioned accommodation is 41 km from Gamlitz, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Domačija Vrški sa nachádza v meste Slovenska Bistrica (Slovinsko - Podravje).

Ubytovanie v meste Slovenska Bistrica

Mesto Slovenska Bistrica sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Slovenska Bistrica.