Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slovenská Ves

V meste Slovenská Ves (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slovenská Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slovenská Ves

Penzión pod Magurou

9,7

Penzión pod Magurou

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod Magurou. Penzión pod Magurou sa nachádza v obci Slovenská Ves, iba 500 metrov od lyžiarskeho areálu Ľandy a 15 km od lyžiarskeho strediska Jezersko-Bachledova. Ubytovanie Penzión pod Magurou sa nachádza v meste Slovenská Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión pod Magurou má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión pod Magurou momentálne evidujeme 72 recenzií.

Ubytovanie Zdenka

8,2

Ubytovanie Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie Zdenka. Ubytovanie Zdenka vám ponúka ubytovanie so záhradou a s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie Zdenka sa nachádza v meste Slovenská Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Zdenka má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmány Ubytovanie Zdenka momentálne evidujeme 5 recenzií.

Vygoda Lodge

Vygoda Lodge

Ubytovanie (Chata v prírode) Vygoda Lodge. Chata Vygoda je súčasťou strediska Vygoda Mountain Resort, ktorý sa nachádza na vidieku a ponúka výhľad na pohorie Vysoké Tatry a okolité lesy a polia. Ubytovanie Vygoda Lodge sa nachádza v meste Slovenská Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Chata v prírode Vygoda Lodge nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Slovenská Ves

Mesto Slovenská Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Slovenská Ves.