Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slovenská Ves

V meste Slovenská Ves (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slovenská Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slovenská Ves

Penzión pod Magurou

9,7

Penzión pod Magurou

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod Magurou. Penzión pod Magurou sa nachádza v obci Slovenská Ves, iba 500 metrov od lyžiarskeho areálu Ľandy a 15 km od lyžiarskeho strediska Jezersko-Bachledova. Ubytovanie Penzión pod Magurou sa nachádza v meste Slovenská Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión pod Magurou má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Penzión pod Magurou momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzion pod Magurou

9,5

Penzion pod Magurou

Ubytovanie Penzion pod Magurou. Located in Slovenská Ves, within 20 km of Treetop Walk and 27 km of Niedzica Castle, Penzion pod Magurou provides accommodation with a garden and free... Ubytovanie Penzion pod Magurou sa nachádza v meste Slovenská Ves (Slovensko - Prešovský kraj).

Vygoda Lodge

Vygoda Lodge

Ubytovanie (Chata v prírode) Vygoda Lodge. Chata Vygoda je súčasťou strediska Vygoda Mountain Resort, ktorý sa nachádza na vidieku a ponúka výhľad na pohorie Vysoké Tatry a okolité lesy a polia. Ubytovanie Vygoda Lodge sa nachádza v meste Slovenská Ves (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Vygoda Lodge nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Slovenská Ves

Mesto Slovenská Ves sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Slovenská Ves.