Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slovenský Grob

V meste Slovenský Grob (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slovenský Grob

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slovenský Grob

Ubytovanie u martina

9,5

Ubytovanie u martina

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovanie u martina. Ubytovanie u martina sa nachádza v Slovenskom Grobe, 18 km od Bratislavy. Ubytovanie Ubytovanie u martina sa nachádza v meste Slovenský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u martina má celkové hodnotenie 9,5. Pre Bed and breakfast Ubytovanie u martina momentálne evidujeme 96 recenzií.

Penzión Grobský Dvor

9

Penzión Grobský Dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzión Grobský Dvor. Penzión Grobský Dvor ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu a nachádza sa v Slovenskom Grobe, 16 km od Bratislavy. Má vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Penzión Grobský Dvor sa nachádza v meste Slovenský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytovanie Penzión Grobský Dvor má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Grobský Dvor momentálne evidujeme 187 recenzií.

Husacina&Penzión Karolína

Husacina&Penzión Karolína

Ubytovanie (Penzión) Husacina&Penzión Karolína. Penzión Husacina&Penzión Karolína sa nachádza v Slovenskom Grobe a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. V penzióne nájdu hostia terasu a bar. Ubytovanie Husacina&Penzión Karolína sa nachádza v meste Slovenský Grob (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v meste Slovenský Grob

Mesto Slovenský Grob sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Slovenský Grob.