Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Slušovice

V meste Slušovice (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Slušovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Slušovice

Apartman 4 Vsemina Valassko

8,7

Apartman 4 Vsemina Valassko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 4 Vsemina Valassko. Apartmán Vsemina Valassko sa nachádza v obci Všemina v Zlínskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytovanie Apartman 4 Vsemina Valassko sa nachádza v meste Slušovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman 4 Vsemina Valassko má celkové hodnotenie 8,7. Pre Apartmán Apartman 4 Vsemina Valassko momentálne evidujeme 18 recenzií.

Resort Desna

8,1

Resort Desna

Ubytovanie (Rezort) Resort Desna. Resort & Camp Desna sa nachádza v Slušoviciach a ponúka sezónny vonkajší bazén, tenisový kurt a záhradu. Ubytovanie Resort Desna sa nachádza v meste Slušovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Resort Desna má celkové hodnotenie 8,1. Pre Rezort Resort Desna momentálne evidujeme 12 recenzií.

Activitypark Hotel Vsemina

8,1

Activitypark Hotel Vsemina

Ubytovanie (Hotel) Activitypark Hotel Vsemina. Hotel Activitypark Vsemina sa nachádza v mestečku Slušovice, 20 km od mesta Zlín. Ponúka wellness centrum a bohaté športové zázemie. Ubytovanie Activitypark Hotel Vsemina sa nachádza v meste Slušovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Activitypark Hotel Vsemina má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Activitypark Hotel Vsemina momentálne evidujeme 39 recenzií.

Retro vila

Retro vila

Ubytovanie (Vidiecky dom) Retro vila. Retro vila is situated in Slušovice and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Luhačovice. Ubytovanie Retro vila sa nachádza v meste Slušovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Všemina

Apartmán Všemina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Všemina. Apartmán Všemina is situated in Slušovice and offers a restaurant, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmán Všemina sa nachádza v meste Slušovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CAMP Desna

CAMP Desna

Ubytovanie (Kemping) CAMP Desna. Located in Slušovice, 46 km from Rožnov pod Radhoštěm, CAMP Desna provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie CAMP Desna sa nachádza v meste Slušovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Kemping CAMP Desna nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Slušovice

Mesto Slušovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Slušovice.