Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Smradávka

V meste Smradávka (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Smradávka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Smradávka

Penzion Na přehradě

8,6

Penzion Na přehradě

Ubytovanie (Penzión) Penzion Na přehradě. Tento penzión sa nachádza v Smraďavke, hneď vedľa priehrady Sovín, 29 km od Zlína a ponúka gril a saunu. Ubytovanie Penzion Na přehradě sa nachádza v meste Smradávka (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Na přehradě má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion Na přehradě momentálne evidujeme 218 recenzií.

Two-Bedroom Holiday Home in Smrdavka

Two-Bedroom Holiday Home in Smrdavka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Smrdavka. Two-Bedroom Holiday Home in Smrdavka is situated in Smradávka. The accommodation is 36 km from Skalica. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Smrdavka sa nachádza v meste Smradávka (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Two-Bedroom Holiday Home in Smrdavka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Smradávka

Mesto Smradávka sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Smradávka.