Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Smrečany

V meste Smrečany (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Smrečany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Smrečany

Homestay U Hajčov

9,9

Homestay U Hajčov

Ubytovanie (Privát) Homestay U Hajčov. Privát U Hajčov, vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza v obci Smrečany, 6 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Homestay U Hajčov sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Homestay U Hajčov má celkové hodnotenie 9,9. Pre Privát Homestay U Hajčov momentálne evidujeme 14 recenzií.

Holiday Home Stará Breza

9,7

Holiday Home Stará Breza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Stará Breza. Dovolenkový dom Holiday Home Stará Breza sa nachádza uprostred liptovskej prírody v malej severoslovenskej dedinke Smrečany. Ubytovanie Holiday Home Stará Breza sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Holiday Home Stará Breza má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Stará Breza momentálne evidujeme 12 recenzií.

Smrečany Ecodom

9,7

Smrečany Ecodom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Smrečany Ecodom. Ubytovacie zariadenie Smrečany Ecodom sa nachádza v Smrečanoch a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Smrečany Ecodom sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Smrečany Ecodom má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Smrečany Ecodom momentálne evidujeme 27 recenzií.

Rekreačný dom Juraj

9,6

Rekreačný dom Juraj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom Juraj. Rekreačný dom Juraj sa nachádza v Smrečanoch, 9 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom na rieku. Ubytovanie Rekreačný dom Juraj sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Juraj má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Rekreačný dom Juraj momentálne evidujeme 20 recenzií.

Rekreačný Dom Shalom

9,5

Rekreačný Dom Shalom

Ubytovanie (Apartmány) Rekreačný Dom Shalom. Rekreačný Dom Shalom sa nachádza v pokojnej časti obce Smrečany a je obklopený Západnými Tatrami. Ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním. Ubytovanie Rekreačný Dom Shalom sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom Frana Krala

9,4

Dom Frana Krala

Ubytovanie (Penzión) Dom Frana Krala. Dom Fraňa Kráľa v centre mesta Smrečany má kúpele so saunou a ochladzovacím bazénikom. Ubytovanie Dom Frana Krala sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dom Frana Krala má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Dom Frana Krala momentálne evidujeme 41 recenzií.

Privat Matej

9,2

Privat Matej

Ubytovanie (Apartmán) Privat Matej. Ubytovacie zariadenie Privat Matej sa nachádza 2 km od lyžiarskeho strediska Dolinky a v rovnakej vzdialenosti od termálnych bazénov Bešeňová. Ubytovanie Privat Matej sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Matej má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Privat Matej momentálne evidujeme 35 recenzií.

Privat Klonga

9,2

Privat Klonga

Ubytovanie (Privát) Privat Klonga. Privát Klonga sa nachádza v Smrečanoch, 28 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a detské ihrisko. Ubytovanie Privat Klonga sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Klonga má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Privat Klonga momentálne evidujeme 40 recenzií.

Bungalovy pri Hoteli Spojar

7,5

Bungalovy pri Hoteli Spojar

Ubytovanie (Chata v prírode) Bungalovy pri Hoteli Spojar. Bungalovy pri hoteli Spojár sú obklopené lesmi a nachádzajú sa v tichej časti Národného parku Vysoké Tatry a 15 minút jazdy autom od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Bungalovy pri Hoteli Spojar sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Bungalovy pri Hoteli Spojar má celkové hodnotenie 7,5. Pre Chata v prírode Bungalovy pri Hoteli Spojar momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzion Frank

Penzion Frank

Ubytovanie (Penzión) Penzion Frank. Penzión Frank sa nachádza v obci Žiar, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Dolinky. Ubytovanie Penzion Frank sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Frank nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

ADEMI Apartments

ADEMI Apartments

Ubytovanie (Apartmán) ADEMI Apartments. Ubytovacie zariadenie ADEMI Apartments sa nachádza v obci Smrečany, 30 km od Zakopaného a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je terasa. Ubytovanie ADEMI Apartments sa nachádza v meste Smrečany (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Smrečany

Mesto Smrečany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Smrečany.