Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sněžné

V meste Sněžné (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sněžné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sněžné

Chalupa Kadov

9,8

Chalupa Kadov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Kadov. Boasting accommodation with a patio, Chalupa Kadov is situated in Sněžné. The holiday home features garden views and is 7 km from Podlesí. Ubytovanie Chalupa Kadov sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Kadov má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Kadov momentálne evidujeme 17 recenzií.

Chalupa na Vysočině

9,6

Chalupa na Vysočině

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa na Vysočině. Chalupa na Vysočině is set in Sněžné. Each unit is fitted with a fully equipped kitchen with a microwave, a fireplace, a seating area with a sofa, a... Ubytovanie Chalupa na Vysočině sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Chalupa na Vysočině má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Chalupa na Vysočině momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmány Javorek

9,5

Apartmány Javorek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Javorek. Apartmány Javorek sa nachádzajú v obci Sněžné v Pardubickom kraji. K dispozícii tu máte kúpeľné centrum a saunu. Jihlava je vzdialená 46 km. Ubytovanie Apartmány Javorek sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Javorek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Javorek momentálne evidujeme 77 recenzií.

Resort Sněžné

9,4

Resort Sněžné

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Resort Sněžné. Rezort Snežné sa nachádza v meste Sněžné a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Resort Sněžné sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Resort Sněžné má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel Resort Sněžné momentálne evidujeme 120 recenzií.

Pension Klokočí

9,3

Pension Klokočí

Ubytovanie (Penzión) Pension Klokočí. Penzión Klokočí sa nachádza 8 km od Nového Města na Moravě, v odľahlej oblasti v obklopení prírodou. Ubytovanie Pension Klokočí sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Klokočí má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension Klokočí momentálne evidujeme 123 recenzií.

Hotel Sněžné

8,9

Hotel Sněžné

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sněžné. Trojhviezdičkový hotel Sněžné sa nachádza v obci Sněžné a ponúka spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi, bar a grécku reštauráciu. Ubytovanie Hotel Sněžné sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sněžné má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Sněžné momentálne evidujeme 81 recenzií.

Lisensky Dvur

8,8

Lisensky Dvur

Ubytovanie (Penzión) Lisensky Dvur. Lišenský Dvůr v obci Snežné je obklopený veľkou záhradou s rybníkom a nachádza sa v CHKO Žďárské vrchy, len 1 km od Lisna. Ubytovanie Lisensky Dvur sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Lisensky Dvur má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Lisensky Dvur momentálne evidujeme 43 recenzií.

Orea Resort Devět Skal Vysočina

8,3

Orea Resort Devět Skal Vysočina

Ubytovanie (Hotel) Orea Resort Devět Skal Vysočina. Rezort sa nachádza 7 km od obce Svratka a ponúka výhľad na malebný Milovský rybník. Ubytovanie Orea Resort Devět Skal Vysočina sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Orea Resort Devět Skal Vysočina má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Orea Resort Devět Skal Vysočina momentálne evidujeme 842 recenzií.

Holiday Home Vříšťalka

Holiday Home Vříšťalka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vříšťalka. Boasting a seasonal outdoor pool and garden views, Holiday Home Vříšťalka is situated in Sněžné. The property features river views and is 5 km from... Ubytovanie Holiday Home Vříšťalka sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Vříšťalka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Podlesí 7

Podlesí 7

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podlesí 7. Located in Sněžné in the Pardubice Region region, Podlesí 7 has a garden. The property is 2. Ubytovanie Podlesí 7 sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata na Podlesi

Chata na Podlesi

Ubytovanie (Horská chata) Chata na Podlesi. Located in Sněžné in the Pardubice region, Chata na Podlesi features a garden. This property offers access to free WiFi. The chalet also has 1 bathroom. Ubytovanie Chata na Podlesi sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy)

Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy). Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy) is located in Sněžné. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy) sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sněžné

Mesto Sněžné sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Sněžné.