Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sněžné

V meste Sněžné (Česká republika) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sněžné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sněžné

Chalupa Kadov

9,8

Chalupa Kadov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Kadov. Boasting accommodation with a patio, Chalupa Kadov is situated in Sněžné. The holiday home features garden views and is 7 km from Podlesí. Ubytovanie Chalupa Kadov sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Chalupa Kadov má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Chalupa Kadov momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmány Javorek

9,5

Apartmány Javorek

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Javorek. Apartmány Javorek sa nachádzajú v obci Sněžné v Pardubickom kraji. K dispozícii tu máte kúpeľné centrum a saunu. Jihlava je vzdialená 46 km. Ubytovanie Apartmány Javorek sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Apartmány Javorek má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Javorek momentálne evidujeme 77 recenzií.

Ubytování Samotín

9,5

Ubytování Samotín

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Samotín. Set in Sněžné in the Pardubice region, Ubytování Samotín features a garden. Ubytovanie Ubytování Samotín sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj).

Resort Sněžné

9,4

Resort Sněžné

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Resort Sněžné. Rezort Snežné sa nachádza v meste Sněžné a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Resort Sněžné sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Resort Sněžné má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel Resort Sněžné momentálne evidujeme 120 recenzií.

Pension Klokočí

9,3

Pension Klokočí

Ubytovanie (Penzión) Pension Klokočí. Penzión Klokočí sa nachádza 8 km od Nového Města na Moravě, v odľahlej oblasti v obklopení prírodou. Ubytovanie Pension Klokočí sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Pension Klokočí má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Pension Klokočí momentálne evidujeme 123 recenzií.

Apartmány Sedmikráska Vříšť

9,1

Apartmány Sedmikráska Vříšť

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Sedmikráska Vříšť. Situated in Sněžné in the Pardubice region, Apartmány Sedmikráska Vříšť features accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access... Ubytovanie Apartmány Sedmikráska Vříšť sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Sněžné

8,9

Hotel Sněžné

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sněžné. Trojhviezdičkový hotel Sněžné sa nachádza v obci Sněžné a ponúka spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi, bar a grécku reštauráciu. Ubytovanie Hotel Sněžné sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Hotel Sněžné má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel Sněžné momentálne evidujeme 81 recenzií.

Lisensky Dvur

8,8

Lisensky Dvur

Ubytovanie (Penzión) Lisensky Dvur. Lišenský Dvůr v obci Snežné je obklopený veľkou záhradou s rybníkom a nachádza sa v CHKO Žďárské vrchy, len 1 km od Lisna. Ubytovanie Lisensky Dvur sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Lisensky Dvur má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Lisensky Dvur momentálne evidujeme 43 recenzií.

Orea Resort Devět Skal Vysočina

8,3

Orea Resort Devět Skal Vysočina

Ubytovanie (Hotel) Orea Resort Devět Skal Vysočina. Rezort sa nachádza 7 km od obce Svratka a ponúka výhľad na malebný Milovský rybník. Ubytovanie Orea Resort Devět Skal Vysočina sa nachádza v meste Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Orea Resort Devět Skal Vysočina má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Orea Resort Devět Skal Vysočina momentálne evidujeme 842 recenzií.

Podlesí 7

Podlesí 7

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podlesí 7. Located in Sněžné in the Pardubice Region region, Podlesí 7 has a garden. The property is 2. Ubytovanie Podlesí 7 sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj).

Chata na Podlesi

Chata na Podlesi

Ubytovanie (Horská chata) Chata na Podlesi. Located in Sněžné in the Pardubice region, Chata na Podlesi features a garden. This property offers access to free WiFi. The chalet also has 1 bathroom. Ubytovanie Chata na Podlesi sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj).

Kadovský dvůr

Kadovský dvůr

Ubytovanie (Apartmán) Kadovský dvůr. Boasting an outdoor pool and garden views, Kadovský dvůr is situated in Sněžné. Ubytovanie Kadovský dvůr sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy)

Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy). Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy) is located in Sněžné. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Chalupa Vříšť (CHKO Ždárské vrchy) sa nachádza v meste Sněžné (Česko - Pardubický kraj).

Ubytovanie v meste Sněžné

Mesto Sněžné sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Sněžné.