Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Snina

V meste Snina (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Snina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Snina

Apartmán Snina

9,8

Apartmán Snina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Snina. Apartmán Snina sa nachádza v obci Snina v Prešovskom kraji a ponúka balkón, výhľad do záhrady a na hory i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Snina sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Snina má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartmán Snina momentálne evidujeme 6 recenzií.

Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti

9,6

Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti. Ubytovacie zariadenie Cenovo vhodné ubytovanie v tichej štvrti sa nachádza v Snine. Ubytovanie Cenovo výhodné ubytovanie v tichej štvrti sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bystrá

9

Hotel Bystrá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystrá. Hotel Bystrá sa nachádza v Snine. Ponúka bar, terasu, reštauráciu, službu nonstop recepcie, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Bystrá sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Bystrá má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Bystrá momentálne evidujeme 42 recenzií.

Hotel Kamei

8,2

Hotel Kamei

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kamei. Hotel Kamei sa nachádza v tichom prostredí rekreačnej oblasti Sninské rybníky, 3 km od mesta Snina a 10 km od vrchu Sninský kameň. Ubytovanie Hotel Kamei sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Kamei má celkové hodnotenie 8,2. Pre Hotel Hotel Kamei momentálne evidujeme 122 recenzií.

Bomba Ubytko

Bomba Ubytko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bomba Ubytko. Situated in Snina in the Prešovský kraj region, Bomba Ubytko has a garden. Ubytovanie Bomba Ubytko sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bomba Ubytko

Bomba Ubytko

Ubytovanie (Apartmán) Bomba Ubytko. Ubytovacie zariadenie Bomba Ubytko sa nachádza v Snine. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi. Ubytovanie Bomba Ubytko sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Minos

Penzión Minos

Ubytovanie (Penzión) Penzión Minos. Penzión Minos sa nachádza v Snine a ponúka bar. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Minos sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán TRIGA

Apartmán TRIGA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán TRIGA. Apartmán TRIGA is situated in Snina. Complimentary WiFi is offered. The apartment comes with a flat-screen TV and a living room. Ubytovanie Apartmán TRIGA sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motorest Milka

Motorest Milka

Ubytovanie (Penzión) Motorest Milka. Motorest Milka in Snina provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Free WiFi is offered. Ubytovanie Motorest Milka sa nachádza v meste Snina (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Snina

Mesto Snina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Snina.