Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Soběslav

V meste Soběslav (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Soběslav

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Soběslav

Apartmán Soběslav

9,2

Apartmán Soběslav

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Soběslav. Situated in Soběslav, Apartmán Soběslav features accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 34 km from Třeboň. Ubytovanie Apartmán Soběslav sa nachádza v meste Soběslav (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Soběslav má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Soběslav momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartmán Pod Hradem

8,2

Apartmán Pod Hradem

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Hradem. Situated in Soběslav, Apartmán Pod Hradem features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 18 km from Tábor. Ubytovanie Apartmán Pod Hradem sa nachádza v meste Soběslav (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sloup

7,7

Hotel Sloup

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sloup. Hotel Sloup sa nachádza v Juhočeskom kraji, 4 km od centra mesta Soběslav a ponúka kúpeľné centrum so saunou, vírivkou a soláriom. Ubytovanie Hotel Sloup sa nachádza v meste Soběslav (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sloup má celkové hodnotenie 7,7. Pre Hotel Hotel Sloup momentálne evidujeme 79 recenzií.

Apartmán na náměstí

Apartmán na náměstí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na náměstí. Situated in Soběslav, Apartmán na náměstí features accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 36 km from Třeboň. Ubytovanie Apartmán na náměstí sa nachádza v meste Soběslav (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmány Soběslav

Apartmány Soběslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Soběslav. Apartmány Soběslav is situated in Soběslav. All units feature a flat-screen TV, a private bathroom and a fully equipped kitchenette. Ubytovanie Apartmány Soběslav sa nachádza v meste Soběslav (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy

Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy. Situated in Soběslav in the South Bohemia region, Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy has a balcony and garden views. Ubytovanie Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy sa nachádza v meste Soběslav (Česko - Juhočeský kraj).

Luxusní apartmány Soběslav

Luxusní apartmány Soběslav

Ubytovanie (Apartmány) Luxusní apartmány Soběslav. Luxusní apartmány Soběslav is located in Soběslav. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Luxusní apartmány Soběslav sa nachádza v meste Soběslav (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Soběslav

Apartmány Soběslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Soběslav. Situated in Soběslav, Apartmány Soběslav features accommodation with a flat-screen TV and a kitchenette. Ubytovanie Apartmány Soběslav sa nachádza v meste Soběslav (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytovanie v meste Soběslav

Mesto Soběslav sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Soběslav.