Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sobotín

V meste Sobotín (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sobotín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sobotín

Sojka apartmány Jeseníky

9,5

Sojka apartmány Jeseníky

Ubytovanie (Apartmány) Sojka apartmány Jeseníky. Situated within 9 km of Klepáčov BLV and 9 km of Klepáčov TLV in Sobotín, Sojka apartmány Jeseníky features accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie Sojka apartmány Jeseníky sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sojka apartmány Jeseníky má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Sojka apartmány Jeseníky momentálne evidujeme 7 recenzií.

Hotel Sidonie

9,3

Hotel Sidonie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sidonie. Hotel Sidonie has a garden and a terrace in Sobotín and provides guests with a restaurant. Both free WiFi and private parking are accessible at the hotel. Ubytovanie Hotel Sidonie sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Sidonie má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Sidonie momentálne evidujeme 167 recenzií.

Zámecký Pivovar Albert

9,2

Zámecký Pivovar Albert

Ubytovanie (Apartmány) Zámecký Pivovar Albert. Zámecký Pivovar Albert is set in Sobotín, 70 km from Olomouc. Free private parking is available on site. All units include a seating and dining area. Ubytovanie Zámecký Pivovar Albert sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 232 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zámecký Pivovar Albert má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Zámecký Pivovar Albert momentálne evidujeme 12 recenzií.

Sport & family hotel Josef

9

Sport & family hotel Josef

Ubytovanie (Hotel) Sport & family hotel Josef. Sport & family hotel Josef je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v obci Sobotín. Ubytovanie Sport & family hotel Josef sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Sport & family hotel Josef má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Sport & family hotel Josef momentálne evidujeme 78 recenzií.

Penzion Eva

8,9

Penzion Eva

Ubytovanie (Penzión) Penzion Eva. Penzión Eva sa nachádza v Sobotíne. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromné parkovisko na mieste zdarma. Ubytovanie Penzion Eva sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Eva má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Eva momentálne evidujeme 26 recenzií.

Hotel Klein

8,8

Hotel Klein

Ubytovanie (Hotel) Hotel Klein. Hotel Klein sa nachádza v obci Sobotín, 49 km od Olomouca. Ubytovanie Hotel Klein sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 333 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Klein má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Klein momentálne evidujeme 10 recenzií.

Roubenka u rybníka

Roubenka u rybníka

Ubytovanie (Chata v prírode) Roubenka u rybníka. Boasting a garden and a terrace, Roubenka u rybníka features accommodation in Sobotín with free WiFi and garden views. Ubytovanie Roubenka u rybníka sa nachádza v meste Sobotín (Česká republika - Olomoucký kraj). Pre Chata v prírode Roubenka u rybníka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Sobotín

Mesto Sobotín sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Sobotín.