Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Solčava

V meste Solčava (Slovinsko) máme celkom 28 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Solčava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Solčava

Eko hiša Na razpotju

10

Eko hiša Na razpotju

Ubytovanie (Bed and breakfast) Eko hiša Na razpotju. Located in Solčava, 37 km from Kranj, Eko hiša Na razpotju provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Eko hiša Na razpotju sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Pod macesnovo streho

9,8

Apartments Pod macesnovo streho

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pod macesnovo streho. Set in Solčava, 46 km from Topolšica, Apartments Pod macesnovo streho offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartments Pod macesnovo streho sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Govc-Vršnik

9,7

Govc-Vršnik

Ubytovanie (Farma) Govc-Vršnik. Situated in Solčava, 45 km from Topolšica, Govc-Vršnik features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Govc-Vršnik sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična kmetija Čerček

9,7

Turistična kmetija Čerček

Ubytovanie (Farma) Turistična kmetija Čerček. Situated in Solčava, 48 km from Topolšica, Turistična kmetija Čerček features a garden and free WiFi. Ubytovanie Turistična kmetija Čerček sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farmhouse Štiftar

9,7

Farmhouse Štiftar

Ubytovanie (Farma) Farmhouse Štiftar. Farmhouse Štiftar is located on the foot of the beautiful mountain Raduha, halfway between the Logarska Valley and the valley Robanov Ko. Ubytovanie Farmhouse Štiftar sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Guesthouse Planinski Dom Majerhold

9,7

Guesthouse Planinski Dom Majerhold

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Planinski Dom Majerhold. Guesthouse Planinski Dom Majerhold features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Solčava. Ubytovanie Guesthouse Planinski Dom Majerhold sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique rooms Pri Rogovilcu

9,6

Boutique rooms Pri Rogovilcu

Ubytovanie (Penzión) Boutique rooms Pri Rogovilcu. Boutique rooms Pri Rogovilcu in Solčava provides accommodation with a private beach area, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Boutique rooms Pri Rogovilcu sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc

9,6

Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc

Ubytovanie (Farma) Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc. Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc is set in Solčava and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mala hiša

9,6

Mala hiša

Ubytovanie (Apartmány) Mala hiša. Set in Solčava in the Savinjska region, Mala hiša offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Mala hiša sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenočišča Valentina

9,6

Prenočišča Valentina

Ubytovanie (Privát) Prenočišča Valentina. Prenočišča Valentina is located in Solčava and offers a bar and a terrace. Ubytovanie Prenočišča Valentina sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kmetija Matk

9,5

Kmetija Matk

Ubytovanie (Farma) Kmetija Matk. Set in Solčava in the Savinjska region, Kmetija Matk offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Kmetija Matk sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tisa

9,5

Apartment Tisa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tisa. Apartment Tisa is set in Solčava and offers a bar. The accommodation is 47 km from Topolšica, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Apartment Tisa sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farm Stay "Alpine Dreams"

9,4

Farm Stay "Alpine Dreams"

Ubytovanie (Farma) Farm Stay "Alpine Dreams". Situated in Solčava, Farm Stay "Alpine Dreams" offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a... Ubytovanie Farm Stay "Alpine Dreams" sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kmečka hiša Ojstrica

9,3

Kmečka hiša Ojstrica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kmečka hiša Ojstrica. Located in Solčava, Kmečka hiša Ojstrica provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, free bikes and a bar. Ubytovanie Kmečka hiša Ojstrica sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tourist farm Gradišnik

9,2

Tourist farm Gradišnik

Ubytovanie (Apartmány) Tourist farm Gradišnik. Tourist farm Gradišnik is set in Logarska Dolina, about 7 km from Solčava and 80 km from Ljubljana. Bled is 100 km away. Ubytovanie Tourist farm Gradišnik sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday chalet "Alpine dreams"

9,2

Holiday chalet "Alpine dreams"

Ubytovanie (Penzión) Holiday chalet "Alpine dreams". Set in Solčava, Holiday chalet "Alpine dreams" features 4 accommodation with private balconies. Ubytovanie Holiday chalet "Alpine dreams" sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Plesnik Logarska Dolina

9,1

Hotel Plesnik Logarska Dolina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plesnik Logarska Dolina. Hotel Plesnik sa nachádza v slovinskom meste Solčava v malebnej doline Logarská. Ubytovanie Hotel Plesnik Logarska Dolina sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farm Stay Juvanija

9,1

Farm Stay Juvanija

Ubytovanie (Farma) Farm Stay Juvanija. Farm Stay Juvanija features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Solčava. Ubytovanie Farm Stay Juvanija sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House and Museum Firšt

9

Guest House and Museum Firšt

Ubytovanie (Hostinec) Guest House and Museum Firšt. Guest House and Museum Firšt has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Solčava. This 3-star inn offers ski storage space and a concierge... Ubytovanie Guest House and Museum Firšt sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TURISTIČNA KMETIJA STREVC

9

TURISTIČNA KMETIJA STREVC

Ubytovanie (Apartmány) TURISTIČNA KMETIJA STREVC. TURISTIČNA KMETIJA STREVC has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Solčava. Ubytovanie TURISTIČNA KMETIJA STREVC sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična kmetija Perk

8,6

Turistična kmetija Perk

Ubytovanie (Farma) Turistična kmetija Perk. Located in Solčava in the Savinjska region, Turistična kmetija Perk provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Turistična kmetija Perk sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Shepherds House "Alpine Dreams"

Shepherds House "Alpine Dreams"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Shepherds House "Alpine Dreams". Boasting a bar and a terrace, Shepherds House "Alpine Dreams" features accommodation in Solčava with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Shepherds House "Alpine Dreams" sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eko hiša Na razpotju

Eko hiša Na razpotju

Ubytovanie (Bed and breakfast) Eko hiša Na razpotju. Eko hiša Na razpotju is set in Solčava and offers a restaurant, a bar and a terrace. The property features mountain views and is 37 km from Kranj. Ubytovanie Eko hiša Na razpotju sa nachádza v meste Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Ubytovanie v meste Solčava

Mesto Solčava sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a ubytovanie v meste Solčava.